QA Developer

Safetica Technologies s.r.o.

Místo : Brno
Úvazek : Full-time

Pro naši softwarovou společnost, která se stará o zabezpečení dat firmám po celém světě, hledáme vývojáře, který se nebojí C# a JavaScript a bude se podílet na přechodu na cloud v MS Azure.


Máš chuť rozvíjet sebe i svou kreativitu? Dokážeš se podívat na problém s novým pohledem a slovo „nejde“ nemáš ve svém slovníku? Máš smysl pro detail, ale přitom si udržíš nadhled?


Hledáš práci, kde se nebudeš nudit, získáš spoustu zkušeností a budeš růst tak rychle, jako roste firma? Chceš si prohloubit zkušenosti a proniknout do dění mezi IT geeky?


Přidej se k české technologické firmě, kde tě práce bude bavit.


Co u nás budeš dělat?


  • Pracovat s námi v TFS.
  • Budeš mít příležitost ovlivňovat architekturu a bezpečnost produktu pro menší zákazníky i ty s tisícem koncových stanic.


Pozice QA Developera je navázána na projekt přechodu do cloudu – MS Azure:

 

U nás přechod do cloudu rešíme rovnou na dvou frontách zároveň. Tou první je převod produktu do cloudu a tou druhou je přechod firmy jako takové do cloudu. Ale co si pod tím představit?

„Cloud...“ buzzword, kterým se dnes ohání kde kdo. Ale pro nás provoz v cloudu není jen aplikace spuštěná na virtuálu v cloudu. Ale plnokrevná aplikace, která byla pro provoz v takovém prostředí navržená a vytvořená za pomocí nejnovějších technologií. Aplikace, která je díky cloudu škálovatelná jak pro menší zákazníky, tak i zákazníky o tisícovkách koncových stanic. Chceš se o tom dozvědět více? Zajímají tě taky věci jako je architektura a bezpečnost produktu, kvalita dodaného řešení? Tak neváhej a ozvi se nám. Rádi se s tebou setkáme a všechno to probereme...


Ten druhý přechod do cloudu pro nás znamená integraci cloudových technologií do běžného chodu firmy třeba v rámci continues integration a propojením s naší automatizací a buildovacími procesy. Cílem je se postupně zbavit nutnosti mít in-hous rozsáhlé HW zázemí a být schopni mnohem flexibilněji reagovat na potřeby z trhu, které se mění s rostoucím počtem zákazníků a jejich velikosti. 


Co bys měl umět?


  • Znalost JavaScript a C#, případně chuť se učit.
  • Samostatnost a zodpovědnost. Na začátku ti pomůžeme, ale pak z tebe bude samostatná jednotka, na kterou je spolehnutí.
  • Smysl pro detail i nadhled. Víš, že na každém detailu záleží. Ale musíš se umět na věci podívat i v širším kontextu.
  • Chuť růst a učit se. Nebojíš se přiznat, že něco nevíš a zeptáš se. Firma rychle roste (proto tě potřebujeme), ale zvládneš držet krok. 


Proč u nás budeš šťastný/á?


Řešíme velké výzvy, práce nás baví a rádi se učíme nové věci. V týmu si navzájem pomáháme a inspirujeme se. Nemusíš mít strach, že bys v tom byl sám/byla sama. Ve firmě se navzájem známe. Problémy často řešíme osobně.

Rád/a lezeš, jsi milovníkem míčových sportů nebo občas zajdeš na pivo? Mezi námi si snadno najdeš svou partu, se kterou po práci vyrazíte za zábavou.


Další informace


  • Místo pracoviště: U Vodárny 2965/2, Brno – Královo Pole.
  • Pošli svůj životopis na jobs@safetica.com anebo stačí odkaz na LinkedIn profil.
  • Zajímá tě ještě něco, než nám pošleš CV? Kontaktuj naši HR manažerku na tel. č. 736 116 182.
  • Pokud pozice není zrovna pro tebe, ale víš o někom, kdo po ní hned skočí, doporuč nám ho a získej 15 000 Kč jako poděkování.

Safetica Technologies s.r.o.

Safetica Technologies s.r.o.

Jsme česká technologická společnost, která přináší řešení na ochranu před únikem dat, dostupné i pro malé a střední firmy. V Safetica totiž věříme, že každá firma si zaslouží, aby její citlivá data zůstala v bezpečí.

Zaujala vás tato pozice?

zjistit více