Java Developer - aplikace pro tisková řešení

ARTIN

Místo : Praha
Úvazek : Full-time

Staň se součástí dobře fungujícího týmu v ARTIN Praha pro význámného zákazníka v oblasti tiskových řešení. 

Máš zkušenosti s vývojem v Javě, ale zároveň ti nejsou cizí další technologie? Pracujeme na vývoji aplikace, která má rozmanitý technologický stack – backend je v Javě a C#, frontendová část v JavaScriptu. Nečekáme, že budeš znát všechno, důležitá je pro nás tvá zkušenost s Javou a chuť se občas podívat i do dalších technologií. Podporou ti bude tým seniorních vývojářů napříč různými programovacími jazyky. 

Jsi náš člověk?

 • Máš zkušenosti s vývojem backendu v Javě.
 • Design patterny ti nejsou cizí.
 • Umíš napsat testy na svůj kód.
 • Nedělá ti problém komunikace v angličtině.

Čemu se budeš konkrétně věnovat?

 • Primárně vývoji BE aplikace pro správu tisku ve velkých firmách, která umožňuje výraznou úsporu nákladů, zabezpečuje tisk citlivých dokumentů, zvyšuje produktivitu a přispívá k udržitelnosti životního prostředí.
 • Práci s technologickým full stackem – primárně Java 11, Spring Boot, můžeš se občas setkat i s .NET + C#., PostgreSQL, MS SQL, JavaScript, HTML5, CSS.
 • Podílet se na šíření získaných znalostí, udržování dokumentace, testování pomocí robota.
 • Pracovat úzce v ARTIN týmu a dodávat inkrementy do produktu.
 • Agilnímu vývoji metodikou SCRUM.

Co je na projektu zajímavého?

 • Používáme nejen nejnovější technologie a metody: Docker, React, Svelte.
 • Komplexní a moderní architektura.
 • Pestrost programovacích jazyků a technologií.
 • Tým seniorních i juniornějších kolegů, kteří pracují s různými technologiemi.

Co ti můžeme nabídnout?

Perfektní zázemí. Samozřejmost jsou stravenky, sickdays, pružná pracovní doba, skvělá káva nebo příspěvek na telefon. Specialitou ARTINu je plná lednička, příspěvky na kulturu, sport nebo kurzy čehokoliv – i mimo pracovní zaměření.

A slyšel/a jsi už o naší neomezené dovolené?

Rozvoj a růst. Máme firemní jazykové kurzy, technické i soft skills školení a maximální podporu vedení v jakémkoliv vzdělávání. Nikomu nebude zatěžko ti předat zkušenosti a projekty tě nenechají ustrnout na místě.

Příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv a šéfové, kteří mají o své lidi opravdový zájem a na nic si nehrají. Trávíme spolu rádi čas nejen prací, ale i u fotbálku, na grilovačce, v kině nebo třeba na lyžích.

Firemní ARTIN byt. Nejsi (zatím) z Prahy? Máme k dispozici krásný a moderní byt kousek od ARTINu. Můžeš v něm první 3 měsíce bydlet zdarma, než se v Praze rozkoukáš.


Zaujali jsme tě? Ozvi se!

Pošli nám zprávu a připoj životopis, svůj profil na LinkedInu nebo cokoliv jiného, z čeho poznáme, co máš za sebou. Na 1. kole se potkáš s HR, prohlédneš si ARTIN a nasaješ atmosféru. Když si sedneme, pobavíš se s kolegy z týmu, ve kterém bys pracoval/a. Pokud se naše představy setkají, tak tě přivítáme v ARTIN týmu

ARTIN

ARTIN

Jsme společnost zaměřená na programování, analýzu, testování a projektové řízení. Podporujeme technologické výzvy, a i proto pracujeme na unikátním projektu RoboAuto, 1. robotické vozidlo v ČR. Řešíme zajímavé projekty a zákazníkům v ČR a zahraničí přinášíme to, co chtějí, efektivně, chytře a zároveň jednoduše. Jde nám o nejvyšší kvalitu nás – lidí a zároveň naší práce. Všichni si tykáme, bavíme se a žijeme :). V minulém roce jsme získali titul „Cyklozaměstnavatel roku 2016 v Brně“. Naše motto? „It's in the people" – to jsme my = ARTIN.

Zaujala vás tato pozice?

zjistit více