Frontend developer (Angular) pro zajímavý projekt, 70 000- 100 000/měsíčně

Mathesio

Místo : Brno
Úvazek : Full-time, Part-time

Ahoj, jsme Mathesio - schopní vývojáři a dobří kamarádi, kteří hledají podobně naladěné posily. 

Proč jít pracovat k nám?

Naše tři hlavní přednosti jsou fajn kolektiv, výběr z různých zajímavých zakázek a stabilita díky vlastním produktům.

Co to znamená? 

Mathesio je dost malé, abychom se všichni dobře znali. Tvé názory nebo zlepšení, se kterými přijdeš, budou slyšet a budou důležité. 

Zároveň je Mathesio i dost velké, aby mohlo vyvíjet vlastní perspektivní produkty. Při práci na hlavních projektech zažiješ stabilitu propracovaného systému i možnost zapojit se do něčeho velkého a ovlivnit to po svém.

Naše projekty sahají do všech možných oborů a jsou různě rozsáhlé. Vyzkoušíš si práci v týmu i velkou porci samostatnosti a dostaneš se i k hodně netradičním a zajímavým řešením.

Máme spoustu zkušeností, mezi naše zákazníky patřily menší i větší firmy, školy i ministerstva. Nikdy nás ale nepřestaly bavit nejnovější technologie a hledání inovativních cest. 


0826ec883afce1b3e364bc9168bf7c57.jpg

A co naše projekty?

Největší je SystemBaker, platforma pro řízení procesů ve firmách.

Pomocí tvorby procesních map a konfigurace jednotlivých typů úkolů pomůže uživatelům vytvořit systém řízení násobně rychleji, než u klasického zakázkového vývoje a bez znalosti programování. 

Backend aplikace je psán v Javě, VertX, Hibernate a TEIID, frontend v TypeScriptu s využitím Angular JS. Většina backendu je implementována asynchronně s možností oddělit klíčové části, frontend je rozdělený do konfigurovatelných komponent. Pro build používáme Webpack a Babel, takže můžeme používat nejnovější věci z TypeScriptu i ECMAScriptu a nejsme limitování starými prohlížeči.

Na SystemBakeru pracujeme už několik let, ale i tak naše vývojáře stále baví. Právě teď jsme ve fázi získávání prvních zákazníků, takže nás čeká spousta nových výzev při analýzách a nastavování systému pro konkrétní zákazníky.

Další dlouhodobý projekt je Biosignio - aplikace pro biometrické podepisování dokumentů, která zachycuje dynamickou charakteristiku podpisu. Podpis v této aplikaci má z hlediska písmoznalectví u soudu stejnou váhu jako ruční podpis. Jedná se o Android, IOS appku s backend v Javě VertX.

K tomu řešíme formou agilního vývoje i spoustu dalších zakázek.  Aktuálně  třeba:

 • webový systém pro 3D návrhy domů (trochu jako v The Sims :-)), který generuje i položkový rozpočet stavebnin (WebGL, Angular, .NET Core)
 • generátor hromadných žalob s extrakcí dat pomocí OCR (Angular, .NET Core)
 • průvodce a výukové hry o historii s prvky rozšířené reality (Unity)
 • komplexní systém ovládání prostředí a příběhu v zážitkovém hotelu pro páry (IONIC, Angular, .NET Core, Python pro ovládání HW dveří)

Tak to jsme my. A jaké zkušenosti hledáme u tebe?

 • ES6+
 • Angular 12
 • TypeScript (všechny naše současné aplikace jsou v TS)
 • SCSS
 • GIT (na úrovni práce s branchemi)

A jestli umíš i něco z tohohle, tím líp :)

 • Optimalizace výkonu pro větší aplikace
 • Ionic
 • AngularJS

f60bc06bedb728bda5516b0f78859ed1.pnga7414910342de9a7f69a881eb35d7aab.jpg


Jak se u nás budeš mít?

Čeká tě místo na frontendu v pohodovém a spolupracujícím týmu vývojářů, kde si tykáme všichni až po šéfa. Budeš pracovat hodně samostatně, i když kolegové ti budou vždycky k dispozici a na projektu nebudeš sám. Úkoly budeš dostávat prostřednictvím ticketovacího systému Redmine a pushovat do Gitu. Z různých projektů (všechny nejmíň v rozsahu produktu, žádné skákání každý týden na další web) si budeš vybírat, co tě zajímá.

 • Homeoffice, vlastní time management a možnost spojit práci se školou nebo vlastním projektem je samozřejmost.
 • Pokud radši pracuješ z kanceláře, máme sídlo v klidné ulici v centru Brna. Kanceláře jsou neformální, s max. 5 lidmi na místnost. Jsme na trase šaliny č. 1, dá se tu zaparkovat kolo a osprchovat se, v okolí je spousta restaurací s meníčky.
 • Na zpříjemnění práce ti nabídneme kuchyňku s firemní zásobou kafe, čaje a dobrot i možnost přivést si zvířecího mazlíčka.
 • Zařídíme ti firemní notebook a další vybavení, mimo pandemii pořádáme teambuildingy a firemní snídaně, chodíme na pivo i sportovat s multisportkou.

Zaujalo tě to?  Super! Ozvi se nám, pošli CV a my se s tebou spojíme. Bude s tebou mluvit přímo technicky zaměřený člověk (šéf firmy nebo vývoje), žádné dlouhé řeči s HR ;)

Mathesio

Mathesio

Vývoj a technologie jsou pro nás hlavní náplní práce. Svou práci máme rádi. Hlavně proto, že na všem se dá domluvit - stačí otevřeně komunikovat. Náš tým stojí za úspěšnou realizací celé řady projektů, které najdete na našem webu. Informační systémy, webové aplikace a další. Děláme jen na tom, na čem chceme.

Zaujala vás tato pozice?

zjistit více