Cloud Engineer/Developer

Flowmon Networks a.s.

Místo : Praha
Úvazek : Full-time

Koho vlastně hledáme?

Vývojáře, který má rád při práci volné ruce. Kdo umí samostatně přemýšlet a je dostatečně kreativní. Ideálně někoho, kdo už má nějaké zkušenosti s navrhováním a vyvíjením nativních cloudových aplikací, ale šanci u nás mají i junioři, které daná oblast zajímá a chtěli by se v ní rozvíjet.

Jaké znalosti oceníme?

  • Zkušenosti s public cloud a virtualizačními platformami.
  • Jazyky C/C++ nebo Python.
  • Protokoly rodiny TCP/IP, technologie NetFlow/IPFIX, PCAP.
  • Linux (CentOS výhodou).

Co budete dělat?

  • Podílet se na výběru technologií, experimentovat s architekturou, prototypovat a navrhovat nové koncepty.
  • Spolupracovat s kolegy z vývoje, kteří budou stavět na výsledcích Vaší práce a kteří řešení Flowmon na základě vašich experimentů “cloudifikují”:-)
  • Úzce spolupracovat s vždy nápomocnými kolegy z product managementu.

Co nabízíme?

  • Skvělou práci pro někoho, kdo má rád samostatnost, je tak trochu hračička a baví ho hloubat (ale zase za ním musí být vidět výsledky práce;-)
  • Prostřední české firmy, která je se svým jedinečným produktem úspěšná i na zahraničních trzích.
  • Neformální pracovní prostředí. Žádný korporát.
  • Kolegy, co mají nadšení pro věc, ale selský rozum.
  • Flexibilní pracovní dobu.

Podílej se na rozvoji špičkových produktů v dravé české společnosti, která působí celosvětově a konkuruje zahraničním gigantům. Staň se součástí našeho týmu!

Zaujala vás tato pozice?

zjistit více