C/C++ Developer - řečové technologie

Phonexia

Místo : Brno
Úvazek : Full-time, Part-time

Vojta a Johnny k sobě hledají parťáka, který má zkušenosti s C++ a říkají mu něco pojmy jako Git, Qt, Python, Bash, Docker, Kubernetes nebo kryptografie a zabezpečení.


Jsme tým dvou Geeků, čti „nadšenců do nových technologií a her“. Jeden preferuje kolo a druhý běh, ale na čem se opravdu shodneme, tak je dobré jídlo, a hlavně pěkný kód.


Náš business se točí kolem řečových technologií, což je samo o sobě fakt zajímavé. Co je ale ještě lepší je to, že náš tým pracuje na více projektech a můžeme se kouknout pod ruce i jiným týmům.

Základem je samotné kódění, ale podíváme se i na vývoj rozhraní pro technologie, někdy si testujeme, pak zase nějaké to GUIčko a do interních systémů také zasahujeme.


Tohle vše dělá jen náš mini tým, ale týmů máme více a o projekty u nás ve firmě není nouze. Pokud bys nás rád/a podpořil/a svým kódem, zapojil/a se do nových projektů nebo pomohl/a i jiným vývojářským týmům, tak se nám ozvi.


A pokud se teď ptáš, kde se všechno tohle odehrává? Tak tady je odpověď… ve Phonexii. Začali jsme jako spin off VUT Brno a s univerzitou spolupracujeme i nadále. Řečová vlna je naše synonymum. Je nás 50 nadšenců, kteří se na sebe těší do práce a nebojí se společně čelit novým výzvám!  

Phonexia

Phonexia

Věděli jste, že otisk lidského hlasu je stejně jedinečný jako otisk prstu? A přesně tím se Phonexia zabývá, vyvíjíme technologie, které dokáží rozpoznat mluvčího, jazyk, pohlaví, přepsat řeč do textu nebo vyhledat konkrétní slova.

Zaujala vás tato pozice?

zjistit více