jic talent

Volná místa ve firmách, se kterými spolupracujeme

SW Architect - Python/C++

Místo : Brno-Královo Pole   Úvazek : Full-time

Budeš součástí nově vznikajícího týmu, který se podílí na vývoji produktu pro našeho velkého automotive zákazníka. Tvou hlavní náplní bude analýza a návrh architektury systémů. Budeš udávat směr projektu a vést tým po technické stránce. Podílet se budeš také na vývoji skriptů pro analýzu a validaci dat ze senzorů – od vlastního nahrání až po výstup pro zákazníka.  Láká tě přispět k vyšší bezpečnosti a autonomii budoucích automobilů? Čti dál...
 

Je k tomu potřeba, ať…

 • Máš za sebou několik úspěšných projektů v Python/C++
 • Zvládáš angličtinu na komunikativní úrovni
 • Umíš být samostatný a je na tebe spolehnutí
 • Máš rád výzvy a řešení nových problémů tě baví
 • Rád předáváš své zkušenosti juniornějším kolegům

 

Co ti můžeme nabídnout?

 • Perfektní zázemí. Samozřejmost jsou stravenky, sickdays, pružná pracovní doba, skvělá káva, notebook nebo příspěvek na telefon.
  Specialitou ARTINu je plná lednička, příspěvky na kulturu, sport nebo kurzy čehokoliv – i mimo pracovní zaměření.
  Stále ti to nestačí? A přesvědčí tě třeba neomezená dovolená?
 • Rozvoj a růst. Máme firemní jazykové kurzy, technické i soft skills školení a maximální podporu vedení v jakémkoliv vzdělávání. Nikomu nebude zatěžko ti předat zkušenosti a projekty tě nenechají ustrnout na místě.
 • Ale to, proč nám lidi neodchází a zůstávají roky, je příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv šéfové, kteří mají o své lidi opravdový zájem a na nic si nehrají. Trávíme spolu rádi čas nejen prací, ale i u fotbálku, na grilovačce, v kině nebo třeba na lyžích.

 

Zaujali jsme tě?

Pošli nám zprávu a připoj životopis, svůj profil na LinkedInu nebo cokoliv jiného, z čeho poznáme, co máš za sebou. Těšíme se!

ARTIN

ARTIN

Jsme společnost zaměřená na programování, analýzu, testování a projektové řízení. Podporujeme technologické výzvy, a i proto pracujeme na unikátním projektu RoboAuto, 1. robotické vozidlo v ČR. Řešíme zajímavé projekty a zákazníkům v ČR a zahraničí přinášíme to, co chtějí, efektivně, chytře a zároveň jednoduše. Jde nám o nejvyšší kvalitu nás – lidí a zároveň naší práce. Všichni si tykáme, bavíme se a žijeme :). V minulém roce jsme získali titul „Cyklozaměstnavatel roku 2016 v Brně“. Naše motto? „It's in the people" – to jsme my = ARTIN.

Zaujala vás tato pozice?

Zjistit více