jic talent

Volná místa ve firmách, se kterými spolupracujeme

Relationship Manager

Místo : Brno-střed   Úvazek : Full-time

Co u nás budeš dělat?

Začneš jako pravá ruka našeho obchodního týmu. Jakmile budeš mít přípravu podkladů pro obchodní schůzky v malíku, rozhodneš se, co dál. Chceš se starat o naše stávající klienty a řešit s nimi jejich problémy? Nebo jsi akčnější a chceš aktivně oslovovat a setkávat se s firmami, kterým můžeme pomoc vyřešit problémy s cash flow?

Co od tebe čekáme?

Stačí být komunikativní, pečlivý a mít dobrý psaný i mluvený projev. Neměl by ses bát zvednout telefon a zavolat potenciálnímu klientovi. Zároveň by si měl být pohotový a vždy hledat oboustranně výhodné řešení. Vše ostatní tě naučíme.

Ukaž nám, že umíš věci dotáhnout do konce a pošli nám svůj životopis doplněný o důvod, proč právě ty jsi tím, koho hledáme. 

Práce je vhodná pro absolventy VŠ nebo studenty posledních ročníků VŠ.

Co můžeš čekat ty od nás?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Naučíš se celý obchodní proces od nastavování smluvní dokumentace, vyhodnocování jednotlivých obchodních případů, vyjednávání a určení správné ceny. Multisportka a skvělá káva na pracovišti jsou samozřejmostí. Máme také firemní automobilový park, a to i pro soukromé účely. Pro odvážné je k dispozici Vespa.

Kdo jsme?

Jsme Investiční aukce. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se rozšiřujeme, a proto hledáme nového kolegu do obchodního oddělení.

Investiční aukce s.r.o.

Investiční aukce s.r.o.

Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se zdvojnásobujeme a hledáme nového kolegu na marketing.

Zaujala vás tato pozice?

Zjistit více

Podobné nabídky

Investiční aukce s.r.o. Corporate Credit Risk Officer Brno Full-time