jic talent

Volná místa ve firmách, se kterými spolupracujeme

Obchodní zástupce/Sales Manager

Místo : Brno   Úvazek : Full-time

Hledáme nového člena týmu, který nám pomůže rozšířit naše produkty po celém světě. 

 

Ještě nás neznáš? 

Jsme Sewio a pomáháme zákazníkům zjistit, kde se pohybují objekty, na kterých jim záleží. 

Dokážeme zjistit mnohem víc než jenom aktuální pozici. Šéfovi skladu pomůžeme pohlídat stádo svých ještěrek, aby věděl, kde se mu hromadí palety se zbožím. Jsme schopni obchodu říct, kolik lidí se zastavilo u novinky v akci a jakou ušli vzdálenost, než se tam dostali. Trenér díky nám ví, který sportovec šel pozdě spát a dneska se mu nechce běhat.  

Vyvíjíme vlastní produkt, kombinace hardware a software, který funguje v 39 zemích a v roce 2017 nám pomohl překonat obrat milion dolarů. Mezi zvučné zákazníky patří Budvar, VW, Škoda Auto nebo Cisco. 

Je nás 17, jsme pracovití a krásní, sídlíme v  Brně v  JIC. Máme jednoho oranžového investora. 

 

Co tě u nás čeká? 

Podpora a pomoc našim stávajícím partnerům. Vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí. Společně vybereme region, ve kterém se vyznáš a domluvíš. A pak už se můžeš pustit rovnou do práce. To, jak to budeš dělat, už potřebujeme abys věděl předem. Naopak věříme, že se od tebe naučíme zase něco nového. 

Jak funguje produkt tě naučíme. Počítej ale s tím, že neprodáváme krabice a budeš mu muset technicky rozumět. Ze zkušenosti víme, že bez IT znalostí to nepůjde. Pokud máš zkušenosti z průmyslu nebo logistiky, určitě je u nás využiješ. 

  

 

Sewio Networks, s.r.o.

Sewio Networks, s.r.o.

Jsme mladá a globálně se rozvíjející firma, působící jako jeden z leaderů v oblasti vývoje bezdrátových systémů pro lokalizaci a monitoring v průmyslových aplikacích.

Zaujala vás tato pozice?

Zjistit více