jic talent

Volná místa ve firmách, se kterými spolupracujeme

Obchodní konzultant

Místo : Brno   Úvazek : Full-time, Stáž

Jsme předním poskytovatelem komplexních internetových řešení. Pomáháme klientům s prodejem jejich produktů a služeb na internetu. Kvalitní produkt už máme, nyní potřebujeme schopného člověka, který se nebojí oslovit zákazníky a naše řešení jim nabídnout.

Co bude Vaším denním chlebem? Telefonický, mailový a osobní kontakt se zákazníky. Tým budete tvořit s asistentkou obchodního oddělení, která Vám bude pomáhat domlouvat schůzky se zákazníky.

Pokud Vás baví obchodování a zajímáte se o oblast IT, internetu a on-line prodeje a dokážete využít svůj dosavadní úspěch na poli obchodu, pak se nám neváhejte ozvat. Vynikající lidi dokážeme nadstandardně ocenit!

Proč pracovat u nás? Nabízíme práci na HPP v příjemném pracovním prostředí a flexibilní pracovní dobu. Námi vybraným uchazečům, kteří doposud nepůsobili v našem oboru, ale disponují obchodním talentem, poskytneme důkladné zaškolení. K dispozici je připraveno nové služební auto, notebook a mobilní telefon.

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.


Moonlake Web Services, s.r.o.

Moonlake Web Services, s.r.o.

Už přes deset let se bavíme tvorbou webů a e-shopů. Pomáháme firmám zazářit na internetovém nebi. Nejsme ale jenom IT firma, jsme hlavně kolektiv lidí, kteří se spolu dokáží dobře bavit nejen přes den v kanceláři, ale také večer u dobrého jídla.

Zaujala vás tato pozice?

Zjistit více

Podobné nabídky

Moonlake Web Services, s.r.o. Marketingový specialista - Junior Modřice Full-time
Moonlake Web Services, s.r.o. Programátor PHP - Junior Modřice, Brno-venkov Full-time
Moonlake Web Services, s.r.o. Manažer/ka obchodního týmu Brno Full-time