jic talent

Volná místa ve firmách, se kterými spolupracujeme

Obchodní konzultant

Místo : Modřice   Úvazek : Full-time

Jsme předním poskytovatelem komplexních internetových řešení. Pomáháme klientům s prodejem jejich produktů a služeb na internetu. Kvalitní produkt už máme, nyní potřebujeme schopného člověka, který se nebojí oslovit zákazníky a naše řešení jim nabídnout.

Co bude Vaším denním chlebem? Především telefonický, ale i emailový a osobní kontakt se zákazníky. Tým budete tvořit s asistentkou obchodního oddělení, která Vám pomůže s administrativou.

Pokud Vás baví obchodování a zajímáte se o oblast IT, internetu a on-line prodeje a dokážete využít svůj dosavadní úspěch na poli obchodu, pak se nám neváhejte ozvat. Vynikající lidi dokážeme nadstandardně ocenit!

Proč pracovat u nás?

Nabízíme práci na HPP nebo ŽL v příjemném pracovním prostředí a flexibilní pracovní dobu. Uchazečům, kteří doposud nepůsobili v našem oboru, ale disponují obchodním talentem, poskytneme důkladné zaškolení. K dispozici je připraveno nové služební auto, notebook a mobilní telefon.

 

Co by ti nemělo chybět?

  • komunikační a prodejní dovednosti
  • zájem o předmět našeho podnikání
  • znalost práce na PC, především s balíčkem MS Office
  • znalost prostředí internetového prodeje výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka  

 

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu.

Moonlake Web Services, s.r.o.

Moonlake Web Services, s.r.o.

Už přes deset let se bavíme tvorbou webů a e-shopů. Pomáháme firmám zazářit na internetovém nebi. Nejsme ale jenom IT firma, jsme hlavně kolektiv lidí, kteří se spolu dokáží dobře bavit nejen přes den v kanceláři, ale také večer u dobrého jídla.

Zaujala vás tato pozice?

Zjistit více