jic talent

Volná místa ve firmách, se kterými spolupracujeme

Corporate Credit Risk Officer

Místo : Brno   Úvazek : Full-time

Co u nás budeš dělat?

Budeš hodnotit kreditní rizika společností, prověřovat bonitu klientů z řad malých i velkých firem a připravovat podklady pro obchodní oddělení. Pracovat budeš s riskovými modely podle BASEL II a koordinovat a implementovat další riskové nástroje.

Co od tebe čekáme?

Hlavní je analytické myšlení a matematické nebo ekonomické vzdělání. Také by si měl být pečlivý, samostatný, mít smysl pro detail a dobré komunikační dovednosti. Vše ostatní tě naučíme.

Ukaž nám, že umíš věci dotáhnout do konce a pošli nám svůj životopis doplněný o důvod, proč právě ty jsi tím, koho hledáme.

Práce je vhodná pro absolventy VŠ nebo studenty posledních ročníků VŠ.

A co za to nabízíme?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Naučíš se spoustu nových věcí a tvá práce bude skutečně pestrá. Zorientuješ se ve světě financí a staneš se odborníkem na oblast corporate finance. Multisportka a skvělá káva v našich kancelářích v centru Brna jsou samozřejmostí. Máme také firemní automobilový park, a to i pro soukromé účely. Pro odvážné je k dispozici Vespa.

Kdo jsme?

Jsme Investiční aukce. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se rozšiřujeme, a proto hledáme nového kolegu do riskového oddělení.

Investiční aukce s.r.o.

Investiční aukce s.r.o.

Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se zdvojnásobujeme a hledáme nového kolegu na marketing.

Zaujala vás tato pozice?

Zjistit více

Podobné nabídky

Investiční aukce s.r.o. Relationship Manager Brno-střed Full-time