jic talent

Volná místa ve firmách, se kterými spolupracujeme

Big Data vývojář

Místo : Praha   Úvazek : Full-time

Hledáme právě tebe, pokud tě láká...

Být součástí trendy oboru Big Data a řešit zákaznické požadavky nad velkými daty  velkého projektu pro velkého klienta.

Je k tomu potřeba, ať…

Máš předchozí zkušenosti s programováním v Javě (stačí během studia či nějaký vlastní projekt) a chceš být nejen vývojář, ale trochu i analytik
Máš chuť učit se nové technologie, co teď frčí
Znáš SQL a Linux
Domluvíš se anglicky ( nebo německy)

Co tě bude čekat?

Úvodní zaškolení - Big Data Akademie. A pak možnost učit se Big Data od zkušených expertů – budeš mít příležitost podílet se na realizaci nejnovějších řešení pro zahraniční zákazníky nebo migraci služeb na nové technologie. A taky budeš moci vyzkoušet konfiguraci parametrů přímo na produkčních platformách. Je to výzva? A abys pochopil, jak fungují naše komplexní služby a naučil se pracovat se všemi nástroji, Ti pomůžou tvoji noví zkušenější kolegové. Pracujeme ve scrumu, takže z ostatních rolí budeš moci vyzkoušet tu, která by tě bavila.

Co ti můžeme nabídnout?

Perfektní zázemí. Samozřejmost jsou stravenky, sickdays, pružná pracovní doba, skvělá káva, notebook nebo příspěvek na telefon. 
Specialitou ARTINu je plná lednička, příspěvky na kulturu, sport nebo kurzy čehokoliv – i mimo pracovní zaměření. 
Stále ti to nestačí? A přesvědčí tě třeba neomezená dovolená?

Rozvoj a růst. Máme firemní jazykové kurzy, technické i soft skills školení a maximální podporu vedení v jakémkoliv vzdělávání. Nikomu nebude zatěžko ti předat zkušenosti a projekty tě nenechají ustrnout na místě.

Ale to, proč nám lidi neodchází a zůstávají roky, je příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv a šéfové, kteří mají o své lidi opravdový zájem a na nic si nehrají. Trávíme spolu rádi čas nejen prací, ale i u fotbálku, na grilovačce, v kině nebo třeba na lyžích.

Zaujali jsme tě?

Pošli nám zprávu a připoj životopis, svůj profil na LinkedInu nebo cokoliv jiného, z čeho tě trošku poznáme. Těšíme se!

 

ARTIN

ARTIN

Jsme společnost zaměřená na programování, analýzu, testování a projektové řízení. Podporujeme technologické výzvy, a i proto pracujeme na unikátním projektu RoboAuto, 1. robotické vozidlo v ČR. Řešíme zajímavé projekty a zákazníkům v ČR a zahraničí přinášíme to, co chtějí, efektivně, chytře a zároveň jednoduše. Jde nám o nejvyšší kvalitu nás – lidí a zároveň naší práce. Všichni si tykáme, bavíme se a žijeme :). V minulém roce jsme získali titul „Cyklozaměstnavatel roku 2016 v Brně“. Naše motto? „It's in the people" – to jsme my = ARTIN.

Zaujala vás tato pozice?

Zjistit více

Podobné nabídky

ARTIN Zkušený Python/C++ programátor Brno-Královo Pole Full-time