Snažíme se pozitivně
ovlivňovat přístup mladých lidí k podnikání

 

Podporujeme podnikavost od základních škol po univerzity a pedagogům a ostatním pracovníkům škol pomáháme měnit systém vzdělávání. U studentů rozvíjíme kreativitu, schopnost práce s nápadem, týmovou spolupráci a další podnikavé dovednosti. Chceme, aby mladí lidé byli do života vybaveni dovednostmi potřebnými pro svět 21. století a zároveň aby měli možnost už během studia začít pracovat na vlastním nápadu a zkusit podnikat.  

Studenti

Organizujeme workshopy a přednášky

Zajímá vás podnikání, ale zatím nevíte, v čem podnikat? Přijďte se podívat na některou z našich studentských akcí, které pravidelně organizujeme.

Konzultujeme podnikatelské nápady

Máte už nápad, ale nevíte, jak rozjet podnikání? Radíme začínajícím podnikatelům s rozvojem podnikatelských plánů a s financováním.

 

Školy

Dodáváme odborníky

​​​​​Přibližte podnikatelskou praxi svým studentům a zapojte se do projektů, které organizujeme pro střední a vysoké školy. 

Dostáváme podnikavost do škol

Podporujeme vedení středních i vysokých škol v zavádění podnikavých aktivit a předmětů a v proměně výuky směrem k rozvoji podnikavých dovedností.

Studenti o našich aktivitách

Kateřina Kudličková

„Prázdninová škola podnikání naprosto předčila všechna má očekávání. Pokud řešíte otázku, zda podnikat nebo ne, zda je váš nápad dobrý a jak začít, přihlaste se na JIC. Minimálně mně pomohla najít odpověď na tyto, ale i další podstatné otázky."


Lukáš Brázdil

„Prázdninová škola podnikání byla opravdu super zážitek. Pomocí dobře promyšleného programu vedeného zkušenými lektory s praktickými zkušenostmi jsem se toho hodně naučil, vytvořil nové kontakty a pár nových přátel. Díky JICu jsem také získal odvahu a rozhodl se pro realizaci nápadu, který už dlouho nosím v hlavě. Díky moc za vše." 

Eliška Drkalová

„Prázdninová škola podnikání mě neskutečně posunula vpřed. Nikdy by mě nenapadlo, že mi může změnit život jeden týden. Přišla jsem s nápadem a odešla s týmem namotivovaných lidí, co mi chtějí pomoct."

Štěpán Zouhar

„Zažili jsme týden přímo natřískaný důležitými informacemi nejen pro rozjezd podnikání. Rozhodně jsme však neseděli 5 dní v lavicích jak někde ve škole. Skvělí řečníci, organizační zabezpečení a zajímaví účastníci naladění na stejné vlně. Co víc si přát? Bylo to zkrátka TOP!"

Chcete vědět víc?

Napište nebo zavolejte

Ivana
Kubát Chlubná

kubatchlubna@jic.cz
+420 731 168 834

Vojtěch
Krmíček

krmicek@jic.cz
+420 608 709 463

Veronika
Rejšková

rejskova@jic.cz
+420 737 780 664