Snažíme se pozitivně
ovlivňovat přístup mladých lidí k podnikání

 

Podporujeme podnikavost od základních škol po univerzity a pedagogům a ostatním pracovníkům škol pomáháme měnit systém vzdělávání. U studentů rozvíjíme kreativitu, schopnost práce s nápadem, týmovou spolupráci a další podnikavé dovednosti. Chceme, aby mladí lidé byli do života vybaveni dovednostmi potřebnými pro svět 21. století a zároveň aby měli možnost už během studia začít pracovat na vlastním nápadu a zkusit podnikat.  

Studenti

Organizujeme workshopy a přednášky

Zajímá vás podnikání, ale zatím nevíte, v čem podnikat? Přijďte se podívat na některou z našich studentských akcí, které pravidelně organizujeme.

Konzultujeme podnikatelské nápady

Máte už nápad, ale nevíte, jak rozjet podnikání? Radíme začínajícím podnikatelům s rozvojem podnikatelských plánů a s financováním.

 

Školy

Dodáváme odborníky

​​​​​Přibližte podnikatelskou praxi svým studentům a zapojte se do projektů, které organizujeme pro střední a vysoké školy. 

Dostáváme podnikavost do škol

Podporujeme vedení středních i vysokých škol v zavádění podnikavých aktivit a předmětů a v proměně výuky směrem k rozvoji podnikavých dovedností.

Studenti o našich aktivitách

Odvaha jít do toho

"Prázdninová škola podnikání byla opravdu super zážitek. Pomocí dobře promyšlenému programu, vedeného zkušenými lektory s praktickými zkušenostmi, jsem se toho hodně naučil, vytvořil nové kontakty a pár nových přátel. Díky JICu jsem také získal odvahu a rozhodl se pro realizaci nápadu, který už dlouho nosím v hlavě."

Lukáš Brázdil

Jak s nápadem začít

"Prázdninová škola podnikání naprosto předčila všechna má očekávání. Pokud řešíte otázku zda podnikat nebo ne, zda je váš nápad dobrý a jak začít, přihlaste se na JIC. Minimálně mně pomohla najít odpověď na tyto, ale i další podstatné otázky."

Kateřina Kudličková 

Chcete vědět víc?

Napište nebo zavolejte

Ivana
Chlubná

chlubna@jic.cz
+420 731 168 834

Vojtěch
Krmíček

krmicek@jic.cz
+420 608 709 463

Veronika
Rejšková

rejskova@jic.cz
+420 737 780 664