Dejte svému podnikání nový impuls

Koučovací program pro zavedené technologické firmy z Jihomoravského kraje

Více informací

Inovujte s pomocí špičkových expertů

V JIC PLATINN odhalíte inovační příležitosti, naplánujete a realizujete změny vedoucí k růstu firmy. Prvních 40 hodin konzultací s vámi vybraným expertem je zdarma.

Technologicky orientované firmy

Působiště v Jihomoravském kraji

Na trhu déle než 3 roky

Minimálně 10 zaměstnanců

Služba Byznys

Společně se soustředíme zejména na strategické řízení, rozvoj obchodu a zlepšení interních procesů. Co řešíme nejčastěji? Jak zvýšit prodej. Jak zefektivnit fungování firmy. Jak lépe řídit zaměstnance.

Služba Partnership

Zaměřujeme se na vytváření strategických partnerství s firmami, univerzitami a dalšími organizacemi. Usnadňujeme vám prodej technologie, produktů nebo služeb.

Vyberte si svého “parťáka”

K dispozici je vám několik desítek odborníků z nejrůznějších oblastí. Řada z nich poskytuje své poradenské služby výhradně pro klienty JIC.

Zvolený expert se na vaši firmu podívá nezaujatým pohledem, odhalí vám skryté souvislosti a dodá odvahu učinit ty správné kroky.

  1. 1

    Identifikujete inovační příležitosti

  2. 2

    Sestavíte plán změn

  3. 3

    Zrealizujete ho

Zní to skvěle, že?

Tak na nic nečekejte, přihlaste se a posuňte svou firmu zase o kus dál.

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Co je JIC PLATINN?

JIC PLATINN je program pro zavedené technologické firmy z Jihomoravského kraje. Pomocí konzultací s vámi vybraným expertem získáte nový pohled na svůj byznys a také konkrétní plán aktivit vedoucích k dalšímu růstu.

Kdo se do JIC PLATINN může přihlásit?

Přihlásit se může jakákoli technologická firma starší než 3 roky se sídlem v Jihomoravském kraji, která má více než 10 zaměstnanců.

Co mi JIC PLATINN může přinést?

Majitelé firem jsou většinou zvyklí rozhodovat sami a nemají poradce, se kterým by mohli probrat svá rozhodnutí. Díky programu JIC PLATINN získáte “parťáka” v osobě zkušeného experta, který se na firmu podívá nezaujatým okem a dodá vám odvahu udělat ty správné kroky v rozvoji firmy.

Jak JIC PLATINN funguje?

Vaše firma nejprve absolvuje analýzu inovačních příležitostí - zjistíme, ve kterých oblastech je silná a kde má naopak rezervy. Následuje 1. fáze, ve které s expertem naplánujete plán potřebných změn. Pokud potřebujete pomoci i s realizací změn, můžete pokračovat do 2. fáze. V rámci programu JIC PLATINN nabízíme dva typy spolupráce - Byznys a Partnering.

Jaký je rozdíl mezi službami Byznys a Partnership?

Se službou Byznys dosahujete růstu zejména zlepšením strategického řízení, rozvojem obchodu a zefektivněním procesů. Služba Partnership je oproti tomu postavena na vytváření strategických partnerství, díky kterým snadněji uplatníte vaše technologie, produkty nebo služby na trhu.

Kolik se za JIC PLATINN platí?

Ceny se liší podle typu poskytovaných služeb. V rámci služeb Byznys i Partnering máte inovační analýzu i prvních 40 hodin konzultací s expertem zdarma. Ve fázi implementace inovačního projektu služby Byznys můžete mít dalších 80 hodin konzultací a přispíváte na 50 % nákladů. U služby Partnering je zdarma i 2. fáze.

Mohu se programu účastnit opakovaně?

V případě služby Byznys můžete v odůvodněných případech vícekrát vstupovat do 2. fáze programu. Hradíte si tedy 50 % nákladů na konzultace s expertem. U služby Partnering máte možnost čerpat konzultace z 2. fáze opakovaně a zdarma.

Kdo už programem JIC PLATINN prošel?

Podívejte se na vybrané případové studie.

Přihlaste se do koučingového programu JIC PLATINN!

V případě zájmu volejte nebo pište

Jindřich Weiss
weiss@jic.cz
+420 511 205 254

Prozkoumejte i naše další programy

Zjistěte, který program vám sedne

Porovnat programy