Akcelerátor pro technologické startupy z celého světa

JIC STARCUBE je unikátní český akcelerátor. Od roku 2010 podpořil 72 inovativních projektů, do kterých soukromí investoři vložili téměř 125 milionů korun. JIC STARCUBE patří mezi TOP 20 nejaktivnějších evropských akcelerátorů v žebříčku Fundacity.

Jaký bude JIC STARCUBE 2016?

8. běh akcelerátoru se zaměřuje na partnerství s velkými společnostmi a 9 technologických témat. ICT bezpečnost, senzory, analýza velkých dat nebo třeba rozšířená realita. Během 3 měsíců plných seminářů, workshopů a konzultací s mentory vám pomůžeme dopilovat váš produkt nebo službu a získat první platící zákazníky.

 

 CO V JIC STARCUBE ZÍSKÁTE?

Vyladíte byznys strategii

Vyladíte byznys strategii

Během seminářů probereme podnikání krok po kroku. Od nastavení byznys plánu, obchodní i marketingové strategie přes založení firmy až po vstup na trh a plán na další měsíce. Máme s tím 14 let zkušeností.

Vyvarujete se chyb

Vyvarujete se chyb

S podnikatelskými rozhodnutími i rozšířením sítě kontaktů vám pomohou zkušení mentoři. Máme jich více než 80. Pro radu si můžete zajít i k našemu právníkovi nebo copywriterovi.  

Spojíte se s partnery

Spojíte se s partnery

Díky technologickým partnerům JIC a okolnímu ekosystému máte možnost získat přístup k unikátnímu vybavení, kontaktům a výhodám od našich partnerů. Díky tomu produkt rychleji vyvinete a dříve uvedete na trh.

Získáte finanční podporu

Získáte finanční podporu

Pomůžeme vám s financemi. Díky tomu můžete pokrýt náklady na živobytí, náklady na letenky či víza. Podáme pomocnou ruku i s financemi na vývoj produktu nebo rozvoj byznysu.

Dostanete kancelář zdarma

Dostanete kancelář zdarma

Pracovní prostředí, místo pro jednání a relaxační zóna pro všechny členy týmu zdarma. Coworkingový prostor je přístupný 24/7.
Podívejte se na fotky.

Otevřete si dveře k financím

Otevřete si dveře k financím

Díky vlastnímu investičnímu nástroji poskytujeme vybraným startupům venture capital financování. Mimo to úzce spolupracujeme s venture fondy a angel investory z ČR i zahraničí. Poradíme vám také s veřejným financováním a granty.

Prozkoumejte témata letošního ročníku

Prohlédnout témata

Služby sítě Enterprise Europe Network jsou financovány z programu Evropské unie COSME (2014-2020) v rámci grantové dohody č. 671783 a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky

Ptejte se na cokoli, co vás zajímá

Přečtěte si často kladené dotazy, volejte nebo pište

Hana Šudáková

sudakova@jic.cz
+420 511 205 316
+420 725 706 413

Který program je pro vás?

Porovnat programy