JICtalk: Zuzana Hloušková – podnikání od plenek

17. 12. 2020

Není to úplně neobvyklý příběh. Maminka na mateřské nenajde na trhu produkt podle představ, a tak jí nezbývá nic jiného, než si ho prostě a jednoduše vyrobit. No a když už s tím začne, proč si rovnou nezaložit firmu? A právě takový je i příběh Bambooliku. Ovšem s jedním velkým rozdílem. Zuzana Hloušková totiž měla se svou firmou od počátku globální ambice. A díky svému zápalu a silné vizi teď prodává látkové plenky do mnoha evropských zemí. Co vše za jejím úspěchem stojí? Na to se Zuzany Hlouškové ptala Hanka Šudáková v dalším díle podcastu JICtalk.


Nejnovější
JICtalk

JICtalk: Ondřej Merta – zvukový bastlíř

12. 7. 2021

Jak z umělecko-kutilského projektu vyroste světoznámý lovebrand, který milují umělci z celého světa? O tom si Hanka Šudáková povídala s jedním ze zakladatelů firmy Bastl Instruments Ondřejem Mertou.

Nejnovější
Příběhy úspěšných firem

Jiří Kobelka z Tatum: Blockchain pro všechny

21. 6. 2021

Brněnský Tatum se stal vůbec prvním českým startupem, který se probojoval do prestižního akcelerátoru SkyDeck v Silicon Valley. I o tom jsme mluvili se spoluzakladatelem firmy.

Nejčtenější

JICfluencer David: Chytrý pěstitel

6. 5. 2021

Na začátku byli dva kamarádi-vysokoškoláci, kteří v jedné z diskuzí narazili na téma využití chytrých technologií ve sklenících. A protože to byli studenti VUT, nebylo odtud tak daleko k tomu, aby společnými silami vyvinuli zbrusu nový produkt – chytrý skleník.

Zpět na JICtalk