JICtalk: Pura Vida – na barevné horské dráze

17. 5. 2021

Na začátku všeho byla touha běhat. A když běhat, tak stylově. Jenomže co si počít, když zjistíte, že na trhu prostě nejsou legíny, které z vás při běhání udělají královnu krásy? Jednou z možností je, že si je prostě navrhnete samy. A právě to udělaly před šesti lety Petra Bartoňková alias Petruccya společně s Petrou Němečkovou – kreativní ženy se zkušenostmi z reklamního průmyslu. Jejich unikátní designové legíny si okamžitě našly spoustu fanoušků a ze značky Pura Vida se stal nefalšovaný lovebrand. O tom, kdy si uvědomily, že legíny změní jejich život, jak náročné je zachovat si punkového ducha v podnikání a jaké jsou jejich další plány, si povídala v dalším díle podcastu JICtalk Hanka Šudáková.


Nejnovější
JICtalk

JICtalk: Ivan Novotný – online televizák

28. 4. 2022

Jeho firma se loni probojovala do žebříčku nejrychleji rostoucích firem Deloitte Fast50. I přesto o ní Ivan Novotný říká, že úspěch firmy je vlastně boční efekt. Důležité je pro něj hlavně to, že dělá, co ho baví. Jak ho vlastně napadlo založit firmu s online televizí sledovanitv.cz a proč se jí tak daří? Poslechněte si další díl JICtalku.

Nejnovější
Příběhy úspěšných firem

Kosmetika Lobey: Za rok z nuly na 70 milionů korun

19. 5. 2022

Cenné zkušenosti z korporátu, hledání nové motivace a hlavně obrovská touha podnikat a být vlastním pánem.…

Nejčtenější

Green Deal? Základy nejen pro podnikatele!

4. 11. 2021

Do roku 2050 bude Evropa prvním klimaticky neutrálním kontinentem. Alespoň tak praví Zelená dohoda. Co ale vlastně znamená v praxi? To se dozvíte v našem seriálu, který pro JICmagazín připravují kolegové z advokátní kanceláře KROUPAHELÁN.

Zpět na JICtalk