JICtalk: Právo v době roušky

9. 4. 2020

Spolu se svým bratrancem Pavlem Kroupou zakládal advokát Jiří Helán svoji advokátní kancelář s představou, že pomocí práva budou společně měnit svět. Samozřejmě k lepšímu. I proto spolupracují s lidmi, kteří chtějí posouvat svět dopředu. To je jejich krédo. Ať už to jsou zavedené firmy, veřejná správa nebo nadějné startupy. V době koronavirové krize připravili několik přehledných návodů, jak na právo v době koronaviru a společně s dalšími advokátními kancelářemi stojí za webem pravovrousce.cz. Jeho prostřednictvím nabízejí šablony smluv a dokumentů zdarma.


Nejnovější
JICtalk

JICtalk: Jan Mayer – Cenotvůrce

20. 12. 2021

Když byl malý, řekl mu prý jeho tatínek, že chodit do práce není nejlepší způsob, jak vydělat peníze. Toho se Honza Mayer držel. A protože sám sebe považuje za technologického nerda, rozhodl se vrhnout do podnikání právě v oblasti IT. I díky tomu ho jeho cesta dovedla na pozici CEO firmy Dataweps.

Nejnovější
Příběhy úspěšných firem

ThreatMark: Raketa v oblasti kyberbezpečnosti

9. 12. 2021

Ve svých podnikatelských začátcích založil Michal Tresner kryptosměnárnu. Bylo to v době, kdy znal bitcoin málokdo.…

Nejčtenější

Lucie Brešová: Od letenek k virtuální realitě „do kapsy“

30. 5. 2021

Je jednou z nejvýraznějších českých manažerských tváří. Lucie Brešová stála u zrodu nejúspěšnějšího českého start-upu Kiwi.com. Dnes stojí na startu znovu – tentokrát na palubě start-upu Pocket Virtuality a jejich produktu budoucnosti.

Zpět na JICtalk