JICtalk: Ivan Novotný – online televizák
28. 4. 2022
Jeho firma se loni probojovala do žebříčku nejrychleji rostoucích firem Deloitte Fast50. I přesto o ní Ivan Novotný říká, že úspěch firmy je vlastně boční efekt. Důležité je pro něj hlavně to, že dělá, co ho baví. Před dvaceti lety běhal na Vsetíně po střechách, natahoval kabely a nabízel internet, kterým chtěl tehdy nahradit pomalé a drahé připojení přes telefon. A když mu firma vyrostla, hledal, jak své služby okořenit. A napadla ho nabídka televizí online, kterou nazval sledovanitv.cz. Vyrostla z ní služba, kterou prodává do několika zemí světa a díky ní firma stále roste.
Máte vlastní produkt nebo službu? Věříte, že s ním můžete ve světě uspět? To dává smysl! A my vás v tom podpoříme. Pro začínajícího podnikatele máme vlastní konzultanty, pro pokročilého byznysmena zase zkušené experty z celé republiky. Jsme tu pro vás a jdeme s vámi do neznáma.Když hledáte někoho, kdo podnikání rozumí
Nejnovější
JICtalk
JICtalk: Karel Obluk – kyberinvestor
31. 3. 2022
Byl přímo v centru dění, když na newyorskou burzu vstupovala první česká společnost. Tehdy totiž působil Karel Obluk jako CTO brněnské kybernetické společnosti AVG. Dnes je Karel Obluk úspěšným a uznávaným investorem. Co podle něj chybí českým technologickým firmám k většímu úspěchu? Poslechněte si nový díl JICtalku Hanky Šudákové.
Nejnovější
Příběhy úspěšných firem
Kosmetika Lobey: Za rok z nuly na 70 milionů korun
19. 5. 2022
Cenné zkušenosti z korporátu, hledání nové motivace a hlavně obrovská touha podnikat a být vlastním pánem.…
Nejčtenější
Green Deal? Základy nejen pro podnikatele!
4. 11. 2021
Do roku 2050 bude Evropa prvním klimaticky neutrálním kontinentem. Alespoň tak praví Zelená dohoda. Co ale vlastně znamená v praxi? To se dozvíte v našem seriálu, který pro JICmagazín připravují kolegové z advokátní kanceláře KROUPAHELÁN.