JICfluencer

 

Jsou mladí, podnikaví a spojuje je touha uspět. My jim říkáme JICfluenceři. Vydali se na cestu k vysněnému startupovému nebi a my jim pomáháme najít ten správný směr. Jejich odvaha nás inspiruje. 

Nejnovější

JICfluencerka Katka: Zn. hledám parcelu

9. 9. 2021

Na začátku všeho byla nespokojenost s realitním makléřem. Tahle zkušenost přivedla Katku Bortlovou k nápadu shromáždit všechny informace na jedno místo. Teď s ní na projektu iParcely spolupracuje dalších sedm lidí a i díky podpoře z programu Prototypuj a ověřuj se může stát, že až příště budete pořizovat parcelu, bude to právě s pomocí jejího projektu.

Další články

JICfluencer Marek: Do vesmíru

10. 6. 2021

K podnikání se dostali jako „slepé kura k zrnu“. Aspoň tak to říká jeden ze zakladatelů startupu Zaitra Marek Marušin. Teď je jejich mladá firma v inkubátoru Evropské kosmické agentury a podílí se na biologickém výzkumu ve vesmíru.

JICfluencer David: Chytrý pěstitel

6. 5. 2021

Na začátku byli dva kamarádi-vysokoškoláci, kteří v jedné z diskuzí narazili na téma využití chytrých technologií ve sklenících. A protože to byli studenti VUT, nebylo odtud tak daleko k tomu, aby společnými silami vyvinuli zbrusu nový produkt – chytrý skleník.

JICfluencer Pepa: Na plný plyn

8. 4. 2021

Málokdo má v životě možnost přihlásit se do výběrového řízení na řidiče formule. A ještě nepravděpodobnější je, že se mu podaří uspět. Pepa Jelínek to štěstí měl. Formule to byla sice jen studentská, ale podíval se s ní třeba i na proslulý Hockenheimring.

JICfluencer Honza: Nenech to být!

11. 3. 2021

Když šli kamarádi hrát fotbal – on řešil podnikání. Prostě ho to bavilo. Nejúspěšnějším projektem Honzy Slámy je apka proti šikaně Nenech to být, kterou vyvinul společně s Davidem Špunarem. A uspěli s ní i v evropském Creative Business Cup.

JICfluencer Adam: Jezte hmyz!

11. 2. 2021

Zní to tak obyčejně, až je to neuvěřitelné. Nápad na potraviny ze cvrčků dostal Adam Dostál na táboře, když ho kamarádi přesvědčovali, aby si s nimi dal z hecu kobylku. Nedal. Teď má fungující značku Grig, pod kterou prodává produkty z cvrččího prášku.

Akce

Úterý 12. října
14.00
Brno Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 20. října
17.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#student: Jak využít svých talentů a silných stránek

Co je to talent? A mám nějaký i já? A jak ho ještě dále rozvíjet? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 20. října na studentském workshopu.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele