Invea-Tech z JIC ve finále European Business Awards

Společnost Invea-Tech sídlící v JIC se dostala do finále soutěže European Business Awards. Jako „národní šampion“ se v celoevropském kole utká s firmami z více než třiceti zemí. Vítěz bude určen na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty. Soutěžní video Invea-Tech můžete zhlédnout a hlasovat pro něj zde. Hlasování bude ukončeno 24. února.

Soutěž European Business Awards oceňuje nejúspěšnější evropské firmy, které v uplynulém roce dosáhly výjimečného růstu a jsou ve svém oboru lídry inovací. „Náš příběh ukazuje, že špičkový evropský výzkum lze úspěšně transformovat na úspěšnou technologickou společnost. Soutěž European Business Awards je tak pro nás mimo jiné prostředkem, jak motivovat další vědce a vývojáře k rozjetí vlastních technologických startupů,“ řekl Jiří Tobola, obchodní ředitel společnosti Invea-Tech.

 V minulém roce se soutěže European Business Awards zúčastnily společnosti z třiatřiceti evropských zemí. Nejúspěšnější firmy letošního ročníku budou vyhlášeny 3. března.

Invea-Tech už v minulosti získala řadu ocenění doma i v zahraničí, naposledy třeba v soutěži Vodafone firma roku. Analytici Deloitte ji pravidelně zařazují mezi 50 nejrychleji rostoucích technologických firem v Evropě a mezi tři nejrychleji rostoucí české IT firmy. INVEA intenzivně pracuje na své mezinárodní expanzi ve spolupráci s JIC, zapojila se do evropského projektu ACE a nedávno dokončila spolupráci s expertem Richardem Brulíkem z Ysoft v rámci rozvojového programu JIC PLATINN.