zpět na výpis
zpět na výpis

VideoBrothers s.r.o.

Propagační filmy, reklamy, produktová videa

Zobrazit realizace

Kontaktní údaje

+420 776 141 003
jan@videobrothers.cz
www.videobrothers.cz

Obchodní údaje

IČ: 29276322

plátce DPH


Tvoříme zákazníky z diváků. Jsme kreativní filmová produkce. Kompletně realizujeme propagační videa a reklamy.

Pomůžeme získat nové klienty, moderně prezentovat službu či posílit image značky.

Kontaktujte nás s vaší poptávkou ještě dnes.

Se společností VideoBrothers jsme společně realizovali promoční video pro společnost Izip. Velice oceňuji především jejich individuální přístup k zákazníkovi a následnou realizaci. V krátkém čase zajistili celou zakázku na klíč, od první schůzky s klientem až po celé předání videa v několika formátech. Nejcenější pro mě je jejich individuální přístup, schopnost pochopit potřeby zákazníka, kreativita, individuálnost a výsledek. Tito profíci vědí, co a jak mají udělat, aby to klientovi splnilo více než od toho čekal. Vyzkoušejte to a udělejte si vlastní názor. Vřele doporučuji.

Se společností VideoBrothers jsme společně realizovali promoční video…

Zdeněk Hrdina, ZENTITY a.s.

Precizní práce, včasnost termínů zpracování a vysoce kreativní přístup jsou synonymem spolupráce se společností VideoBrothers. Jakožto úřadu, komunikující nelehké téma evropských fondů, se nám i díky spolupráci s VideoBrothers podařilo toto téma přiblížit více veřejnosti.

Precizní práce, včasnost termínů zpracování a vysoce kreativní…

Michal Sládek, ROP Moravskoslezsko

S VideoBrothers sme velmi spokojní. Vybrali sme si tuto firmu pre dobré referencie a profesionálnu komunikáciu, čo sa vo výsledku aj potvrdilo a preto odporúčame ďalej.

S VideoBrothers sme velmi spokojní. Vybrali sme si tuto firmu pre dobré…

Matěj Karaba, INVEA-TECH a.s.

Realizací několika spotů o naší výrobě byla společnost Novaservis představena atraktivní formou jako moderní výrobní závod. Do velké míry video zastupuje osobní návštěvu obchodních partnerů u nás. Tato virtuální prohlídka výroby přesvědčila řadu obchodních partnerů o rozšíření spolupráce.

Realizací několika spotů o naší výrobě byla společnost Novaservis…

Pavel Pokorný, Novaservis spol. s r.o.

Velmi dobrá spolupráce při plánování, natáčení i následné postprodukci. Oceňujeme zejména pozitivní přístup, vlastní iniciativu a efektivní řešení všech situací, které v rámci projektu nastaly. S VideoBrothers jsme realizovali i navazující část projektu, protože naše agentura Nobord i klient Emco byl s průběhem spolupráce i s finálním výsledkem velmi spokojen. Děkujeme a těšíme se na další společné projekty.

Velmi dobrá spolupráce při plánování, natáčení i následné postprodukci.…

Josef Hovad, Nobord s.r.o.

Na spolupráci s VideoBrothers oceňujeme především snahu o pochopení problematiky oblasti, kterou se naše společnost zabývá. To je důležité pro správné vykomunikování výsledného sdělení směrem k příjemci. Dále si vážíme možnosti společné konstruktivní spolupráce, kdy celé dílo vznikalo iterativně s maximálním zapojením obou stran.

Na spolupráci s VideoBrothers oceňujeme především snahu o pochopení…

Ivan Novotný, sledovanitv.cz s.r.o.

Agentura pracovala systematicky a velmi precizně. Jakýkoli podnět nám předkládali k odsouhlasení, komunikace byla pružná, věcná a rychlá. VideoBrothers dokáží být skvěle kreativní a zodpovědní k výsledku díla zároveň. Navíc musím ocenit jejich proaktivitu i v administrativní poloze spolupráce v souvislosti s JIC vouchery. Tuto agenturu můžeme ostatním společnostem jen doporučit.

Agentura pracovala systematicky a velmi precizně. Jakýkoli podnět nám…

Soňa Staňková, 5,5 iArt s.r.o.

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

ČD Telematika - profilové video

ČD - Telematika a.s. je dceřinou společností Českých drah a vlastní druhou největší optickou síť v České republice. Pro lepší prezentaci např. při náboru nových zaměstatnanců si u produkce VideoBrothers objednala první profilové video ve své dvaadvacetileté historii.

realizováno 2016

Novaservis - produktová videa

Novaservis je přední evropský výrobce a prodejce vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Svoji mnohaletou tradici kvalitní české výroby se rozhodl prezentovat v sérii produktových videí. Navrhli jsme koncepci pojetí, členění jednotlivých filmů a zajistili kompletní realizaci.

realizováno 2015

CineStar Cool Days

Reklamní spoty vysílané v síti multikin CineStar určené k propagaci kampaně Cool Days a mobilní aplikace Coolticket.

realizováno 2016

GRUND - koupelnové předložky

Propagační film pro výrobce koupelnových předpožek s prvotřídní kvalitou i designem.

realizováno 2015

Česká společnost pro jakost

Propagační film České společnosti pro jakost udělující jednotlivcům i firmám certifikáty kvality.

realizováno 2015

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.