Propojíme vás s korporacemi

 

Pomůžeme vám otevřít dveře do korporací. Technologie našich vybraných klientů představujeme spolupracujícím korporacím. A pokud o váš produkt projeví zájem, znamená to nové kontakty, přístup na zahraniční trhy i k obchodním příležitostem, reference od velkých zákazníků, úsporu času i technologické know-how. Korporacím zase spolupráce přináší nová řešení, možnost sledování trendů, inspiraci startupovou kulturou i (pro ně) nízkou cenu.

Co děláme?

JIC 120 vteřin

Unikátní networkingový formát podporuje spolupráci mezi technologickými firmami navzájem i s pozvanými korporacemi. Několikrát za rok mají zástupci firem 120 vteřin u kulatých stolů na to, aby svůj produkt a firmu představili. A pokud se jim to podaří, pomůže jim to nastartovat spolupráci s dalšími firmami nebo právě korporacemi. Energetika, vesmírný průmysl, zdraví – pokaždé volíme jiné odvětví a zveme do něj zástupce minimálně jedné nadnárodní korporace.

Matching na míru

Korporace si nás cení i proto, že pro ně dokážeme vytipovat firmy se zajímavými a inovativními produkty. Velmi významně to totiž pomáhá urychlovat jejich rozvoj. A malým a středním firmám to zase otevírá dveře k novým příležitostem. Naším dalším úkolem je pak firmu na jednání s korporací kvalitně připravit – smlouvy, byznys model, NDA, pricing – tím vším vás provedeme. Pokud máte zájem o propojení, vyplňte nám náš dotazník a my se vám ozveme.

Co o spolupráci říkají naši klienti?

Filip Procházka, Mycroft Mind

Když chcete dělat pro velkou energetiku, musíte ukázat nějaké reference, že jste pro velkou energetiku už dělali. Jenže jak pro ni můžete něco udělat, když ještě nemáte ony reference a k datům, která potřebujete, se jen tak nedostanete? Je to jako ta známá elementární otázka se slepicí a vejcem.

Marek Polčák, VRgineers

„Naše spolupráce se společností E.ON začala díky JICu. Jeho lidé rozpoznali schopnosti naší technologie XTAL pro virtuální realitu a propojili nás s inovačním oddělením společnosti, které má na starosti hledání inovativních řešení."

 

Máte zájem o spolupráci s korporacemi nebo byste se chtěli jen na něco zeptat?

Na vaše dotazy vám ráda odpoví naše kolegyně Lucie Kanioková.

Lucie
Kanioková

kaniokova@jic.cz
+420 725 558 145

Spolupracujeme s vybranými korporacemi v regionu: