Podporujeme firmy, které můžou měnit svět

Na více než 300 klientů jsme náležitě hrdí.

Zobrazit všechny klienty

Všichni naši klienti

PhoneX

PhoneX je mobilní aplikace umožňující uživatelům realizovat bezpečné hovory, zprávy, soubory bezpečně a s maximální anonymitou uživatele. PhoneX je řešení pro anonymní a bezpečnou komunikaci pro lidi, které disponují a nakládají s citlivými/osobními informacemi, které chtějí chránit. Používáme systém šifrování pro každou službu – hlasové hovory, zprávy, soubory.
www.phone-x.net

Phonexia

Phonexia dodává technologie pro automatické získávání informací z mluvené řeči. Zabývá se technologiemi identifikace jazyka, mluvčího a pohlaví, detekcí (vyhledáváním) klíčových slov a frází v nahrávkách mluvené řeči a přepisem mluvené řeči do textu. Produkty Phonexia nacházejí uplatnění v aplikacích pro analýzu telefonních hovorů v call-centrech, v oblasti bezpečnosti a obrany a v multimediálních archívech.
www.phonexia.com

Pillmo

Aplikace, která uživatelům pomáhá organizovat zdravotní záležitosti – načasuje správné dávkování léčiv, pohlídá jejich vzájemné kontraindikace a připomene preventivní prohlídku.

Prescom

Software pro využití interaktivních formulářů, zpracování a vizualizace dat.
www.pres-com.cz

PROPASIV s.r.o.

Protect6

Cílem Protect6 je budovat jednotný celoevropský inteligentní ochranný systém majetku dostupný úplně všem. Firma vytvořila inteligentní systém, který efektivně kombinuje požadavky koncového zákazníka s požadavky výrobců a prodejců, na jehož konci je inteligentní výrobek, který se nekrade. Využívá celosvětově známou a všem dostupnou technologii QR kódů, kterou si může dovolit každý. Jde o nejlevnější variantu ochrany, která navíc poskytuje řadu doprovodných služeb.
www.protect6.cz

QAce System

Společnost QAce System poskytuje služby v oblasti Quality Assurance (QA), komplexního testování logiky, zátěžových testů, aplikací a výroby testovacích dat pro projekty datových skladů a pro projekty implementace transakčních systémů, například v bankovnictví. Díky službám firmy QAce System lze dosáhnout snížení nákladů na odstranění a opravu chyb v již hotových aplikacích, zkrácení doby trvání projektů a zvýšení bezpečnosti použitím virtuálních a nikoliv reálných dat. Společnost čerpá z vlastní zkušenosti z řady QA projektů v bankovnictví (Bank of Montreal), telekomunikací (T-Mobile) a v sektoru spotřebního průmyslu (Kraft Foods).
www.qacesystem.com

ReplayWell

Společnost ReplayWell umí zpracovat veškerá data a záznamy z konferencí či jiných akcí. Tato data pak zpřístupní na inovativním portálu SuperLectures.com. Tímto způsobem můžete například zviditelnit vaši konferenci pro vyhledávače (Google, Bing, Seznam) a pomoci tak propagovat nejen vaši konferenci, ale i sponzory. Účastníkům konference pak umožní pohodlný a rychlý přístup k záznamům včetně vyhledávání ve slajdech a řeči. Díky špičkovému výzkumu a vývoji v oblasti zpracování řeči, obrazu a textu je společnost schopna nabídnout světově unikátní službu.
www.superlectures.com

Requestor Technologies

Společnost Requestor Technologies se zabývá vývojem vlastního produktu, který poskytuje centrální místo pro správu libovolných požadavků, které přichází do společností od zákazníků nebo zaměstnanců.
www.requestor.com

Reservio

Online rezervační systém pro spokojenost vašich zákazníků.
www.reservio.com

Roger (dříve Investiční aukce)

Roger a.s. nabízí malým a středním podnikům zprostředkování průběžného odkupu pohledávek před jejich splatností. Pohledávky před splatností odkupuje uzavřená skupina prověřených investorů. Investoři formou aukce nabízejí podmínky odkupu pohledávek před splatností. Investor s kombinací nejvyšší profinancované zálohy a nejnižšího nabídnutého úroku na poskytnutou zálohu získá možnost odkoupit danou pohledávku před splatností.
www.rogeras.cz

Safetica Technologies

Safetica Technologies je česká technologická společnost, která přináší řešení na ochranu před únikem dat, dostupné i pro malé a střední firmy. Věří totiž, že každá firma si zaslouží, aby její citlivá data zůstala v bezpečí. Řešení Safetica chrání firmy před nechtěným únikem i cíleným zneužitím.
Během svého působení Safetica navázala silná partnerství s nejvýznamnějšími technologickými hráči v oblasti IT security, jako jsou ESET nebo Microsoft, a také se spolehlivými distributory ve více než 95 zemích světa.
www.safetica.cz

Salmondo

Salmondo je online služba umožňující zmapovat strukturu osobnosti, motivaci, zájmy a schopnosti za pomoci inteligentních nástrojů stanovit osobní vizi, naplánovat cíle a udržet směr a motivaci při jejich naplňování.
www.salmondo.cz

Sewio Networks

Společnost Sewio Networks se zaměřuje na nové progresivní bezdrátové technologie, pomocí kterých vyvíjí unikátní systémy pro přesnou lokalizaci a sledování pohybu objektů uvnitř budov. Tyto systémy označované jako RTLS (Real Time Location Systems) neboli Indoor GPS jsou často využívány pro řízení provozu v logistických centrech, jako bezpečností systémy v důlním průmyslu nebo také jako systémy pro monitorování pohybu osob při sportovních či kulturních akcích.
www.sewio.net

Skinners

Ponožkoboty - barefoot typ obuvi

Sledovanitv.cz

Firma vyvíjí řešení pro internetový přenos televize (IPTV) a poskytováním souvisejících služeb. Její IPTV řešení, které již využívá mnoho českých internetových poskytovatelů, umožňuje sledovat chytrou televizi na širokém spektru koncových zařízení, a to v nejen optických, ale i bezdrátových sítích. Divák televize tak může sledovat na různých zařízeních různé pořady, nahrávat je nebo přetáčet a přijímat vysílání přes wi-fi signál.
www.sledovanitv.cz

STROKOM

Firma Strokom se zabývá vývojem a výrobou komponentů spalovacích motorů. Firma úspěšně inovovala a vyrábí několik drobných motorových dílů jako například axiální a radiální vysokootáčková ložiska, těsnící a distanční kroužky, ventily a další. Pracuje na přípravě prototypů inovovaného systému vstřikování paliva dieselových motorů.
www.strokom.cz

Survio

Survio mění zažité trendy ve způsobech oslovení a komunikace se zákazníkem i s širokou veřejností. Hlavním produktem je internetový nástroj Survio pro snadnou tvorbu online dotazníků. Umožňuje uživatelům bez jakýchkoliv technických znalostí vytvořit profesionálně vypadající online dotazník zcela zdarma.
www.survio.com

Teco, a.s.

Tradeary (Mamaghani Group)

Ve světě finančních technologií je stále mnoho příležitostí, které se snažíme využít pomocí vlastních softwarových řešení. Našim klientům nabízíme klientům jako kompletní produkty nebo jako add-on řešení pro jejich vlastní řešení.
www.tradeary.com

TRiGY

TRiGY se v rámci programu JIC zabývá vývojem ostrovního modulárního domu, který je naprosto soběstačný a snadno přemístitelný. Využívá proto nejnovější technologie z různých technologických oborů, ze kterých sestavuje kompaktní technologickou jednotku pro modulární domy o různých velikostech, které se pomocí přípojných modulů dají jednoduše rozšiřovat.

TriLAB Group

Mladá česká společnost vyvíjející a vyrábějící vysoce přesné FDM 3D tiskárny s delta kinematikou TRILAB DeltiX  a z nich vycházející pokročilá řešení aditivní výroby pro potravinový i biologický 3D tisk.
www.trilab.cz

Turing Technology

Společnost Turing Technology vyvíjí softwarové řešení pro finanční instituce, brokerské společnosti a fondy.
Tvoří ji mladí lidé s chutí pracovat, kreativními nápady a nadšením pro inovace. Primárně se zaměřují na tvorbu vlastních jedinečných produktů, které neustále vylepšují a poskytují klientům s úpravami podle jejich představ. Start-up má díky vysoké míře profesionality a zodpovědnosti klienty po celém světě.

Unisavers

Společnost Unisavers se zabývá výrobou zařízení, které chrání majetek před poškozením nebo zničením vodou při úniku vody, Kromě tohoto zařízení prodává i další produkty chránící životní prostředí pomocí snížení spotřeby vody.

VELZA

Firma VELZA se zabývá zakázkovým vývojem a výrobou elektroniky a vývojem a poradenství v oblasti dopravní telematiky (ITS). Společnost je také provozovatele dopravně informačního systému SYMEP.
www.velza.cz

ViDiTech

Firma ViDiTech se zabývá vývojem, výrobou a prodejem měřící techniky pro vibrodiagnostiku, Její zařízení využívají zejména firmy provozující nákladná rotační zařízení, jako jsou například převodovky, turbíny, generátory, větrné elektrárny a podobně. Hlavním produktem jsou digitální analyzátory vibraci, což jsou monitorovací a zabezpečovací zařízení pro měření vibrací, teploty, dráhy chvění, axiální polohy a otáček. Díky přístrojům firmy ViDiTech lze odhalit možnou poruchu rotačních zařízení dříve, než nastane, a ušetřit tak finanční prostředky na jejich opravu a odstavení. Na vývoji se podílejí pracovníci z Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně.
www.viditech.cz

Vkládej.cz

Vkládej.cz je online nástroj pro hromadné vkládání inzerátů na inzertní servery. Pokud chcete inzerovat na více inzertních serverech, avšak nemáte na vyplňování množství různých formulářů čas nebo nevíte, kde inzerovat, stačí zadat inzerát pouze jednou na Vkládej.cz. Automatický systém jej pak rozešle až na 70 inzertních serverů během několika minut za Vás.
www.vkladani-inzeratu.cz

Vronli (Servis Na Klik)

Společnost Vronli poskytuje outsourcing online technické podpory. Kvalitní technická podpora zvyšuje spokojenost zákazníků a jejich loajalitu ke značce. Díky jejich produktu Servis Na Klik odstraňují propast mezi IT profesionály a koncovými uživateli.
www.vronli.cz

Watersavers

Firma WATERSAVERS se zabývá vývojem, výrobou a prodejem úsporných zařízení pro omezení spotřeby vody. Do sortimentu firmy patří antivápenné úsporné perlátory, průtokové regulátory do sprch, automatický WC STOP, antivápenné sprchové hlavice a další výrobky. Výrobky firmy Watersavers uspoří 20% - 40% spotřeby vody. Výrobky jsou nejvýhodnější pro zařízení s vysokou spotřebou teplé vody – hotely, bazény, sportovní centra, velké firmy, školy apod.
www.watersavers.eu

WebProgress

Firma webProgress poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek, webdesignu, redakčního systému, intranetu, internetových obchodů, vývoje internetových aplikací, apod. Společnost je inkubována s navigační pomůcku pro nevidomé a slabozraké RF Guide (www.rfguide.cz), která pracuje na bázi technologie RFID čipů. RF Guide se skládá z pohyblivé čtečky, RFID čipů umístěných na podlaze nebo na zdi a zařízení jako je PDA nebo mobilní telefon. Tuto pomůcku lze využít zejména v interiérech, které jsou příliš strukturované a detailní pro GPS navigaci.
www.webprogress.cz

Podpořit můžeme i vás a vaši firmu.

Vyberte si z nabídky služeb

Naše stránky používají soubory cookies. Informace o tom, co jsou soubory cookies a jak vyloučit jejich používání, naleznete zde. Ze souborů cookies vyčteme i některé informace o tom, jak naše stránky používáte a tyto informace nám slouží ke zlepšování a k vytváření statistik o užívání webu.