Podporujeme firmy, které můžou měnit svět

Na více než 300 klientů jsme náležitě hrdí.

Zobrazit všechny klienty

Všichni naši klienti

FlowUp s.r.o.

Společnost FlowUp se soustředí na vývoj softwarových řešení za pomoci nejmodernějších webových a cloudových technologií.
flowup.cz/

Freedomky

Firma se na základě poskytnuté výhradní licence zabývá výrobou, prodejem a instalací Freedomků.
www.freedomky.cz

GEOFUN

GEOFUN je advergamingový nástroj zaměřený na oblast cestovního ruchu, který formou geolokačních her nové generace přivádí návštěvníky do vybraných míst. Jeho sekce SCHOOLFUN navíc obsahuje e-learningové hry, které pomáhají hravě získávat nové vědomosti.
www.geofun.cz

GINA Software

GINA Software je systém pro taktickou koordinaci lidí v terénu a zároveň mobilní hardware sloužící při krizových operacích. Zachraňoval životy po zemětřesení na Haiti či tsunami v Japonsku a pravidelně ho využívá integrovaný záchranný systém Jihomoravského kraje.
www.ginasoftware.com

GIRITON

Firma Giriton nahrazuje píchací hodiny moderní aplikací, která šetří čas nejen zaměstnancům, ale i zaměstnavatelům. Aplikace je díky cloudovému uložišti dostupná na mobilních telefonech, tabletech, EET či PC. Uživatel tak získává snadný přístup k informacím prakticky odkudkoliv. 
www.giriton.cz

Gradient Labs

V Gradient Labs aplikujeme výhody moderních technologií v oblasti medicíny tak, abychom motivovali pacienty ke kvalitnější rehabilitaci a zároveň poskytli terapeutům jasný diagnostický nástroj k hodnocení rozvoje pacienta. Jedním z příkladů jsou interaktivní cvičební míčky SunBall. Těmito míčky ovládá pacient přes unikátní software jednoduché hry kombinující zapojení fyzické a mentální aktivity. Zároveň se všechna data ze cvičení ukládají k okamžitému i dlouhodobému monitoringu aktivity.
www.gradientlabs.io

GreyCortex

Prostřednictvím pokročilých metod umělé inteligence, strojového učení a data miningu GREYCORTEX pomáhá organizacím zlepšit bezpečnost a spolehlivost vlastní IT infrastruktury. Hlavní produkt GREYCORTEX Mendel je unikátní řešení pro analýzu síťového provozu, detekci pokročilých hrozeb a detailní viditelnost do síťového provozu. Kromě jiných je používán českým Národním bezpečnostním úřadem nebo Českou poštou. Vedle soustředení se na vybudování globální distribuční sítě GREYCORTEX vyvíjí řešení pro pokročilý monitoring průmyslových kontrolních systémů založených na protokolech SCADA pomocí umělé inteligence a strojového učení.
www.greycortex.com

H2D (NickNack)

Hlavní inovací společnosti H2D s.r.o. je nápojový kelímek NickNack. Ten totiž znamená zcela nový unikátní přístup nejen ke konzumaci nápojů na open air festivalech, sportovních a kulturních podnicích i dalších akcích, ale také k naší planetě Zemi, nezatěžujte totiž životní prostředí.
www.nicknack.cz

IDEA StatiCa

IDEA StatiCa vyvíjí software pro stavební inženýry, výrobce konstrukcí, konzultanty a další profesionály, kteří analyzují a dimenzují konstrukce. Náš vývojový tým zkoumá, testuje a aplikuje nové metody analýzy stavebních konstrukcí. Na jejich základě tvoříme produkty IDEA StatiCa, které umožňují inženýrům pracovat rychleji, důkladně prověřit požadavky stavebních norem a používat optimální množství materiálu. Tvořit špičkový software je pro nás cestou jak přispět k tomu, aby stavební konstrukce po celém světě byly bezpečnější a levnější.
www.ideastatica.com

IKbike, s. r. o.

Rodinná firma, která vyrábí unikátní tříkolky s elektrickým pohonem, na které není zapotřebí vlastnit řidičský průkaz a může je tak využívat v podstatě kdokoliv.
www.ikbike.cz/rid-e

Inventic (ORM Designer)

Firma Inventic byla na JIC přijata se svým produktem ORM Designer. Jedná se o vizuální editor pro PHP programátory, který jim usnadňuje práci s tzv. ORM modely. Software je schopen automatizovat určitou část práce programátora, ušetřit mu čas (až 70 % času při práci s ORM) a eliminovat chyby či překlepy v kódu. Software je uživatelsky příjemný, jako jediný nástroj na světě umožňuje exportovat kód přímo z modelu namísto jeho ručního psaní.
www.orm-designer.com

IS4U

Softwarová firma IS4U je orientovaná na návrh, realizaci a provozování informačních systémů a aplikací u zákazníků, kterým nevyhovuje tradiční typové řešení jejich problémů. Společnost vznikla v roce 2010 a byla založena bývalými pracovníky přední české univerzity, kteří po více než deset let zajišťovali koncepci a rozvoj informačních a komunikačních technologií nejen na své domovské univerzitě. Řešení v oblasti IT, na jehož vytvoření se přímo podíleli, byla postupně nasazena na pěti univerzitách v České a Slovenské republice.
www.is4u.cz

Jobote.com

Jobote.com je náborový nástroj, který využívá možností sociálních medií k šíření nabídek práce. Byl navržen pro velké společnosti, které zavedly doporučovací program jako benefit pro své zaměstnance. Těmto společnostem pomáhá Jobote ušetřit až 70% nákladů spojených s náborem. Usnadňuje šíření nabídek práce zaměstanci zapojenými do programu. RaFT link zaručuje zaměstnancům, že získají bonus za doporučení vhodného kandidáta. Jobote je placen z malé provize z těchto bonusů.
www.jobote.com

Krankfitness / GUN-eX

GUN-eX vyvíjí spolu s profesionálními sportovci z celého světa unikátní tréninkové vybavení a metody. Toto náčiní je vyráběno ručně a patří mezi to nejbezpečnější na světě. To je podstatné, protože bezpečí bylo, je a bude prioritou číslo jedna pro všechny sportovce. S pomocí našich čtyř hlavních řad sportovního vybavení (Cobra, Rocket, Quattro, Core-Machine) dokážeme pomoc s rozvojem komplexních fyzických schopností - sílou, rychlostí, dynamikou, agilitou, rychlostí reakce, zrychlením, stabilitou, koordinací, rovnováhou...
www.gun-ex.com

Lan2M

Lan2M nabízí řešení pro vzdálenou správu průmyslových strojů. Hlavním produktem je VPN router, který lze namontovat do rozvaděče stroje. Výrobce stroje pak má možnost provést rychlou vzdálenou diagnostiku poruchy nebo softwarový upgrade stroje.

LentiKat's

Společnost LentiKat's a.s. byla založena v dubnu 2006. Společnost se zabývá biotechnologií lentikats, která představuje originální způsob enkapsulace bakterií, enzymů a mikroorganismů do tzv. biokatalyzátoru lentikats. Biotechnologie lentikats je velmi cenná, a proto je patentována a chráněna v několika desítkách zemí světa.
www.lentikats.eu

LEXICAL COMPUTING CZ

Lexical Computing je výzkumná společnost založená Adamem Kilgarriff v roce 2003 ve Velké Británii. Působí v oblastech korpusové a počítačové lingvistiky. Hlavním produktem je dotazovací nástroj Sketch Engine - webová aplikace, nástroj na zpracování a zkoumání textových korpusů. Místní pobočka společnosti spolupracuje s Fakultou informatiky Masarykovy univerzity.

LTR

Posláním společnosti LTR je nahradit člověka robotem v situacích, kde je lidský život ve vážném ohrožení. Prvním produktem společnosti je robotický systém Orpheus-AC, který je určený pro speciální vojenský průzkum předem neznámých, potenciálně velmi nebezpečných oblastí. LTR je spin-off Vysokého učení technického v Brně a staví na dekádě zkušeností zakladatelů s vývojem a výrobou robotických systémů a na spolupráci s univerzitou.
www.orpheus-project.cz

MachineLOG IT

Systém MachineLOG IT je servisní systém pro technické vybavení firem. Nabízí jednoduchou organizaci, vkládání a zobrazování požadovaných informací a to jak z pohledu lisovny, tak i z nářaďovny. Součástí je semi-automaticky vznikající znalostní databáze problémů a jejich řešení. Navíc je systém navržen tak, aby jej bylo možno použít jak samostatně, nebo jako sekundární systém, k již existujícímu informačnímu systému.
www.machinelog.it

Mautilus

Mautilus je softwarová společnost, která se zaměřuje především na vytváření personalizovaných řešení na zakázku pro Smart TV výrobců Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, herní konzole a také pro všechny platformy mobilních telefonů a tabletů jako Android, iPhone/iPad, Windows Phone/Windows 8. Nejdůležitějším typem vyvíjených aplikací jsou multiscreen televizní a mobilní klienti pro velká OTT (Over-The-Top) řešení pro dodávání videa.
www.mautilus.cz

MEDUSE DESIGN

Společnost MEDUSE DESIGN vyrábí luxusní vodní dýmky vlastní technologií s řadou vylepšených technických řešení a důrazem na osobitý vzhled. Výroba těchto vodních dýmek navazuje na tradiční řemesla, jako jsou umělecké kovářství nebo ručně foukané sklo.
www.meduse-experience.com

MioWeb 2.0

MioWeb je systém, ve kterém si sami naklikáte moderní responzivní web, který vám bude prodávat. Je přitom možné využít nejmodernějších elementů k podpoře prodeje, včetně napojení emailovacího a prodejního nástroje na 2 kliky.
www.MioWeb.cz

Mothiva CZ

Společnost Mothiva CZ působí na trhu od roku 2007 a je jedním z předních dodavatelů softwarových aplikací a systémů pro inteligentní mobilní zařízení (smart telefony a tablety). Vyvíjí a provozuje platformu Moscrif pro kódování, správu a distribuci cross-platformových řešení pro tablety i mobilní telefony. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro mobilní zařízení.

NenoVision (Optik Instruments)

SPEM - Scanning Probe and Electron Microscopy. Jedná se o integraci SPM jednotky do SEM mikroskopu, což uživateli umožní (3D) měření topografie zkoumaného vzorku (SEM jen 2D). Vhodným nastavením takto vzniklého systému na současné snímání oběma metodami a vhodným softwarovým řešením vznikne tzv. SPEM.
www.nenovision.com

NEXT Institute

NFCengine

Společnost NFCengine byla založena roku 2011 s cílem poskytovat inovativní řešení a služby s pomocí technologií založených na NFC a RFID. Vyvíjela obchodní a marketingovou platformu, která propojovala prodejce, konečného zákazníka a poskytovatele služeb. Nadto se zabývala vývojem nezávislých mobilních aplikací, které tvořily přidanou hodnotu k její běžné obchodní činnosti.

OctoGEO

OctoGEO prepares Earth Observation data into a form directly usable by companies in their end-user products and websites - from private intranet applications, offline hardware devices to games.
octogeo.com/

OptimSys

OptimSys poskytuje technologie, produkty a služby v oblasti telekomunikací a počítačové telefonie. Zabývá se integrací telefonie do podnikových procesů, IT systémů a je specialistou na automatizaci hlasové komunikace s využitím počítačové syntézy a rozpoznávání řeči. Produkty společnosti OptimSys nacházejí uplatnění v call centrech, v podnikovém telefonním prostředí či v dispečerských terminálech. Společnost má zákazníky na čtyřech kontinentech.
www.optimsys.cz

Pathik shoes

Pathik Shoes je český výrobce barefoot obuvi. Naší vášní je přirozená chůze a pohyb a proto vyrábíme boty, které jsou nejen krásné na pohled, ale i pohodlné a hlavně zdravé. Pomáhají správnému vývoji dětských nohou používání těla, stejně tak jako zdravé a přirozené chůzi dospělých. Nebojíme se přinášet na český trh novinky, které však vycházejí z osvědčených tradic našich předků.
www.pathikshoes.cz

PhoneX

PhoneX je mobilní aplikace umožňující uživatelům realizovat bezpečné hovory, zprávy, soubory bezpečně a s maximální anonymitou uživatele. PhoneX je řešení pro anonymní a bezpečnou komunikaci pro lidi, které disponují a nakládají s citlivými/osobními informacemi, které chtějí chránit. Používáme systém šifrování pro každou službu – hlasové hovory, zprávy, soubory.
www.phone-x.net

Podpořit můžeme i vás a vaši firmu.

Vyberte si z nabídky služeb

Naše stránky používají soubory cookies. Informace o tom, co jsou soubory cookies a jak vyloučit jejich používání, naleznete zde. Ze souborů cookies vyčteme i některé informace o tom, jak naše stránky používáte a tyto informace nám slouží ke zlepšování a k vytváření statistik o užívání webu.