Podporujeme firmy, které můžou měnit svět

Na více než 300 klientů jsme náležitě hrdí.

Zobrazit všechny klienty

Všichni naši klienti

3Dchilli

Vývoj a výroba 3D tiskáren. Distribuce tiskových materiálů a služby spojené s rapid prototypingem.
www.3dchilli.com

3Dim Laboratory

Společnost 3Dim Laboratory se zabývá výrobou počítačových a reálných 3D modelů lidských tkání, které se používají pro plánování operací na míru konkrétního pacienta a pro přesné tvarování lebečních implantátů. Pomocí systému CranioForm jsou lékaři schopni přímo na sále vymodelovat chybějící část lebky a během operace ji usadit.
www.3dim-laboratory.cz

ACEMCEE

Firma ACEMCEE působí v oblastech vývoje webových služeb pro podporu organizování odborných akcí (konferencí, školení, kongresů, veletrhů) a tvorby aplikací pro moderní mobilní platformy. Hlavním produktem je systém Takeplace, ucelené webové řešení pro efektivní organizaci a prezentaci akcí a tvorbu virtuálních profesních komunit. Zákazníky této společnosti jsou například univerzity či vysoké školy nebo školicí a poradenské společnosti.
www.takeplace.eu

ADM

Firma ADM (Advanced Dental Materials) se zabývá vývojem, výrobou a prodejem pokročilých zubních materiálů, při jejichž výrobě používá technologie vyvinuté původně pro letecký průmysl a kosmonautiku. Na vývoji patentované stomatologické hmotě s obchodním názvem Dentapreg pracoval tým odborníků z univerzity v Connecticutu pod vedením profesora Josefa Jančáře z Fakulty chemické VUT v Brně. Dentapreg lze použít například pro zubní náhrady a pro zpevnění dočasných můstků a tím nemusí být zdravé zuby dále zbytečně poškozované.
www.dentapreg.com

AJO.cz

Firma nabízí auto jako službu, která je alternativou k vlastnění auta, přičemž ji vnímají jako první krok k poskytování mobility založené na autonomních autech.
www.ajo.cz

ALIS-Tech

Firma ALIS Tech vyvíjí komplexní systém na lokalizaci a monitoring osob, zboží, manipulační techniky atd., založený na bezdrátové rádiové technologii. Infrastruktura pro lokalizaci umožňuje rozšíření systému o měření fyzikálních veličin, např. teploty, vlhkosti, hladin vybraných plynů atd. Systém je otevřený a je možné jej rozšířit dle přání a požadavků zákazníka.
alis-tech.com/

Ants&Bees s.r.o.

CINK je pokladní systém zefektivňující provozy nejen v gastronomii. Digitalizací klasických procesů zvyšuje tržby, snižuje náklady a celkově usnadňuje podnikání
www.cinkeet.cz/

Audified

Audified je společnost specializovaná na vývoj multimediálního software a hardware. Vytváří zvukové efetky, aplikace, audio přehrávače a DSP hardware. Zabývá se také speciálizovaným audio řešením.
www.shop.audified.com

Bastl Instruments

Bastl instrument je komunitní firma zaměřená na ruční výrobu elektronických hudebních nástrojů. Vyrábíme hudební nástroje, které především vychází z potřeb, které jako muzikanti máme. V našem portfoliu najdete standalone nástroje, utility nebo moduly do modulárních syntezátorů. V Brně, kde sídlíme, máme i malý obchod s nástroji noise.kitchen.
www.bastl-instruments.com

Bender Robotics

Společnost Bender Robotics se zabývá vývojem mobilních robotů pro široké spektrum zákazníků (strojírenský, energetický nebo stavební průmysl, armáda, zdravotnictví, reklama a marketing, veletrhy či muzea). Jsou to např. přepravní roboti pro strojní průmysl, reklamní roboti v zábavním průmyslu či robotičtí průvodci ve vzdělávacích institucích a muzeích. Společnost úzce spolupracuje s vědeckým týmem z Vysokého učení technického v Brně.
www.benderrobotics.cz

Blocshop

Blocshop is a mobile and web application development company created by developers, for developers.  We currently employ 20 people across our three office locations in Prague, Brno and Tbilisi.  In addition to delivering projects for our clients, we have used our understanding of the pain points of the development process to create the product Gleek.  
www.blocshop.io/

Gleek is a developer focused software diagramming tool.  Rather than relying on the mouse and poor templates to produce developer diagrams, Gleek provides an IDE-like environment where that allow users to write scripts and the tool produces the diagrams.  
www.blocshop.io/

BookHaus

BookHaus je obchodní elektronická platforma určená pro prodej produktů, zejména knih a periodik v elektronické podobě. Nabízí autorům a nakladatelům pohodlné a cenově efektivní řešení pro prodej knih a periodik. BookHaus je také výhradním dovozcem čteček PocketBook.

Born to Swim

Značka BornToSwim® je na světě od poloviny roku 2015. Firma vyrábí vlastní plavecké potřeby. Chtějí pomoci klubům, skupinám a lidem odlišit se a zviditelnit a to nejen ve vodě.
www.borntoswim.cz

BurgSys

Společnost BurgSys poskytuje softwarová řešení, která pomáhají společnostem snížit náklady díky inteligentní automatizace jejich rutinní činnosti a zvýšit zisky s pomocí předpovídání budoucích událostí na základě jejich historických dat.
www.burgsys.com

Camvision

Camvision je technologická firma vyvíjející produkty Panoris zaměřené na plně automatické nahrávání sportovních událostí, jejich živé vysílání, stejně tak jako na software pro video analýzu. Jejich špičkové technologie zpracování obrazu a umělé inteligence pomáhají klubům po celém světě zvýšit výkony a jejich fanouškům nabídnout živý zážitek ze hry.
www.camvision.cz

CaverSoft

Firma CaverSoft vyvíjí unikátní software, který pomáhá výzkumníkům pracujícím v oblasti proteinového inženýrství a vývoje nových léčiv a chemikálií rychleji a snadněji analyzovat a vizualizovat proteinové struktury. Tento proces je za běžných podmínek vyžaduje velké množství časově i finančně náročných experimentů, software společnosti CaverSoft je tedy schopen výzkumníkům ušetřit finanční náklady a řádově týdny práce. Mezi klienty CaverSoftu patří celosvětově působící komerční firmy ve farmaceutickém průmyslu a v oblasti biotechnologií a rovněž akademické instituce a výzkumná pracoviště (komerční i nekomerční) pohybující se v tomtéž oboru.
www.caversoft.com

Celebrio Software

Celebrio Software vyvíjí chytrý počítačový systém Celebrio určený především pro seniory. Na rozdíl od ostatních řešení se Celebrio používá tak snadno, že jej i nezkušený uživatel ovládne během chvíle, navíc nevyžaduje žádné nastavování a údržba i asistence se provádějí automaticky online.
www.celebrio.cz

CF Plus Chemicals

CF Plus Chemicals s.r.o. poskytuje zákazníkům z oborů life sciences fluoroalkylační činidla a fluorované stavební bloky pro užití v medicinální chemii a agrochemii s hlavním zaměřením na "Togni reagents". Tyto produkty umožňují do molekul snadno instalovat fluorované skupiny a přispět tím k vylepšení jejich účinnosti.
www.cfplus.cz

CITIQ

CITIQ se zaměřuje na vývoj moderních bezdrátových monitorovacích systémů pro detekci obsazenosti parkovacích míst a detekci pohybu vozidel.
www.citiq.cz

CleverFarm

CleverFarm je cloudová aplikace pro správu farmy, která slouží k evidenci agronomických činností a hlídá tzv Povinné Požadavky na Hospodaření. Aplikace navíc kombinuje pokročilé technologie a uživateli nabízí možnost široké škály IoT senzorů pro monitoring meteorologických podmínek, teploty a vlhkosti v porostu, informace o půdní vlhkosti a podmínek v posklizňových halách nebo silech. Další moduly pak podporují tvorbu variabilních map pro hnojení nebo setí s využitím družicových dat a efektivní správu pachtů a vlastnictví na obhospodařované půdě. 
www.cleverfarm.cz

CLEVER°ANALYTICS'

CLEVER°ANALYTICS' umožňuje jednoduše identifikovat nový obchodní potenciál, optimalizovat pobočkovou síť, lépe využívat věrnostní programy, stanovovat obchodní plány a optimalizovat marketingové kampaně. Platforma přesně cílí na potřeby jednotlivých typů uživatelů od marketingového, finančního nebo obchodního ředitele po osoby odpovědně za realizaci dílčích úkolů uvnitř společnosti. Unikátnost řešení spočívá v kombinaci firemních a externích zdrojů dat čímž podporuje denní rozhodování na základě přesných dat a reálných ukazatelů.
www.cleveranalytics.com

Comprimato systems

Comprimato dodává vysoce výkonné softwarové komponenty (video kodeky) společnostem, které nabízejí integrované balíky klientům v oblasti médií a zábavy, dálkového průzkumu země, průzkumu kosmu, obrany, archivace a elektronického zdravotnictví. Zachovávají flexibilitu a nízké náklady jako software při vysoké rychlosti specializovaného hardware.
www.comprimato.com

Core International (Tuna Pay)

Divize Tuna Pay se zaměřuje na vývoj a provozování vlastního platebního systému pro mobilní telefony. Společnost Core International získala cenu Student podnikatel nebo Česká cena za PR.
www.tunapay.com

Datamatic

Datamatic je Google aplikace, která umožňuje tvorbu a publikaci atraktivních datových vizualizací. Nabízí několik desítech šablon, různé styly, jednoduché zadávání dat, ale i sofistikovaný editor pro vývoj vlastních vizualizací. Datové vizualizace jsou následně publikovány online stisknutím jediného tlačítka.
www.datamatic.co

Dataweps

DATAWEPS je technologická firma, která vyvíjí datové nástroje pro automatizaci ecommerce.
www.dataweps.com/cs/

Edookit

Edookit byl založen v roce 2011 s ambiciózní vizí vytvoření moderní integrované IT platformy pro školy. Spojení administrativních funkcí a výukových nástrojů do jednoho systému přinese školám dosud nevídané možnosti. Firma podporuje moderní trendy ve školství, jako individualizace výuky, e-learning a zapojení rodičů do výuky. Společně se systémem chce školám nabízet špičkovou zákaznickou podporu. 
www.edookit.cz

EffiChem

Společnost EffiChem s.r.o. pomáhá ISO 17025 a 15189 akreditovaným a GMP schváleným laboratořím efektivně a bezpečně řídit jejich provoz pomocí IT systémů na řízení jakosti a řízení laboratoří, přinášejících lepší kontrolu a transparentnost do organizace laboratoře a interních procesů.
www.effichem.cz

Enantis

Enantis je biotechnologická společnost, která se zabývá vývojem v oblasti enzymových technologií a proteinového inženýrství pro biomedicínu, ochranu životního prostředí, zemědělství a vojenský obranný sektor. Společnost vyvinula šetrný způsob likvidace nebezpečného bojového plynu yperitu pomocí enzymů. Enantis vznikla jako spin-off v těsné spolupráci s Loschmidtovými laboratořemi na Masarykově univerzitě v Brně.
www.enantis.com

Energy IN

Projekt, se kterým byla společnost přijata do JIC, je technologie pro automatizovanou výrobu izolačních skel s meziskelní tepelnou fólií. Nová výrobní technologie výrazně sníží výrobní náklady a tím umožní daleko větší rozšíření izolačních skel s meziskelní fólií. Cílem projektu je tuto technologii komerčně uplatnit v celosvětovém měřítku. Navrhované výrobní technologie jsou naprosto jedinečné a nemají v současnosti ve světě konkurenci.
www.energyin.cz

FlowerChecker

Českou společnost FlowerChecker založili v roce 2014 společně tři doktorandi Masarykovy a Mendelovy univerzity. Ondřej Veselý, Ondřej Vild a Jiří Řihák chtěli nabídnout mobilní aplikaci, která lidem pomůže rozpoznat rostliny. Stačí rostlinu nafotit a aplikace díky systému strojového učení nabídne několik možných variant klasifikace rostliny – ty obratem putují k odborníkům napříč vysokými školami a vědeckými pracovišti, kteří rostlinu definitivně určí. Aplikace získala mimo jiné i nominaci na Křišťálovou lupu v kategorii mobilní služba.
www.flowerchecker.com/cs

Podpořit můžeme i vás a vaši firmu.

Vyberte si z nabídky služeb

Naše stránky používají soubory cookies. Informace o tom, co jsou soubory cookies a jak vyloučit jejich používání, naleznete zde. Ze souborů cookies vyčteme i některé informace o tom, jak naše stránky používáte a tyto informace nám slouží ke zlepšování a k vytváření statistik o užívání webu.