Podporujeme firmy, které mění svět

Na více než 200 absolventů a současných klientů jsme náležitě hrdí.

Naši klienti

3Dchilli

JIC MASTER

Vývoj a výroba 3D tiskáren. Distribuce tiskových materiálů a služby spojené s rapid prototypingem.
www.3dchilli.com

3Dim Laboratory

JIC MASTER JIC PLATINN

Společnost 3Dim Laboratory se zabývá výrobou počítačových a reálných 3D modelů lidských tkání, které se používají pro plánování operací na míru konkrétního pacienta a pro přesné tvarování lebečních implantátů. Pomocí systému CranioForm jsou lékaři schopni přímo na sále vymodelovat chybějící část lebky a během operace ji usadit.
www.3dim-laboratory.cz

4dot Mechatronic Systems

JIC ENTER JIC PLATINN

4dot se zabývá diagnostikou mechanických a mechatronických soustav. V rámci této diagnostiky poskytujeme nepřetržitý monitoring, zpracování naměřených dat a jejich následné vyhodnocení. Dle potřeb zákazníka jsme schopni navrhnout komplexní měřicí řetězec (DAQ).
www.4dot.cz

ACEMCEE

JIC MASTER

Firma ACEMCEE působí v oblastech vývoje webových služeb pro podporu organizování odborných akcí (konferencí, školení, kongresů, veletrhů) a tvorby aplikací pro moderní mobilní platformy. Hlavním produktem je systém Takeplace, ucelené webové řešení pro efektivní organizaci a prezentaci akcí a tvorbu virtuálních profesních komunit. Zákazníky této společnosti jsou například univerzity či vysoké školy nebo školicí a poradenské společnosti.
www.takeplace.eu

Addtech

JIC ENTER

3D pero na vosk.

ADM

JIC MASTER

Firma ADM (Advanced Dental Materials) se zabývá vývojem, výrobou a prodejem pokročilých zubních materiálů, při jejichž výrobě používá technologie vyvinuté původně pro letecký průmysl a kosmonautiku. Na vývoji patentované stomatologické hmotě s obchodním názvem Dentapreg pracoval tým odborníků z univerzity v Connecticutu pod vedením profesora Josefa Jančáře z Fakulty chemické VUT v Brně. Dentapreg lze použít například pro zubní náhrady a pro zpevnění dočasných můstků a tím nemusí být zdravé zuby dále zbytečně poškozované.
www.dentapreg.com

Advecoplas

JIC PLATINN

Advecoplas je technologický spin-off Masarykovy univerzity, jehož cílem je komercializace nově patentované technologie plasmy, která byla objevena ve výzkumném centru CEPLANT. Firma získala od Evropské komise prestižní ocenění Seal of Excelence v rámci projektu Horizont 2020.
advecoplas.com/

Adwitech

JIC ENTER

Firma zabývající se tenzometrickým měřením na stacionárních i pohyblivých částech, bezdrátovým měřením teplot na pohyblivých částech.
www.adwitech.cz

Air Technology

JIC PLATINN

Air Technology vyrábí a dodává moderní klimatizační systémy, které zásobují teplem či chladem, upravují vzduch a starají se o celkový energetický management. Firma produkuje přesné klimatizační jednotky, navrhuje vzduchotechniku a nabízí vzduchotechnické služby zahrnující vývoj, rekonstrukci a servis.
www.airtechnology.cz

AJO.cz

JIC MASTER

Firma nabízí auto jako službu, která je alternativou k vlastnění auta, přičemž ji vnímají jako první krok k poskytování mobility založené na autonomních autech.
www.ajo.cz

AJOB Práce a brigády v zahraničí

Firma provozuje informační a inzertní portál AJOB.cz, kde mohou zájemci najít informace o pracovních příležitostech a podmínkách v zahraničí, mimo jiné nabídku volných míst a brigád z Evropy i České republiky, rozcestník na vybrané zahraniční severy, diskuze, zkušenosti, články atd. Mladá a dynamická společnost na českém trhu funguje již od roku 1999. Tato agentura zajišťujíce pracovní síly profesní i pomocné z ČR i zahraničí a také ze zahraničí do ČR.
www.ajob.cz

AJP-tech

JIC PLATINN

Společnost AJP-TECH prodává průmyslové snímače, navrhuje, vyrábí a dodává kompletní linky pro testování a kontrolu výrobků a linky pro značení výrobků. Dále vyvíjí a vyrábí speciální přípravky a doplňky sensorů pro průmyslovou výrobu.
www.ajptech.cz

Alumistr SE

JIC PLATINN

Společnost Alumistr SE vyrábí hliníkové systémy pro stavebnictví, zejména konstrukce zábradlí a zasklívací systémy pro balkóny a lodžie. Systémy nabízí jak v rámovém, tak bezrámovém provedení. Součástí výrobního programu jsou i konstrukce altánů, zimních zahrad a přístřešků rodinných domů, interiérové prosklené stěny a příčky a atypické konstrukce z hliníkových profilů přizpůsobené představám zákazníka.
www.alumistr.cz

AMV Technics

Firma AMV Technics se zabývá vývojem, výrobou a servisem vlastních zdravotnických přístrojů v oblasti infuzní techniky (injekční pumpy, volumetrické pumpy, ambulatorní pumpy, enterální pumpy), dále zakázkovou výrobou vysoce přesným dílců na soustružnických a frézovacích 5osých CNC obráběcích centrech a kompletní sériovou výrobou speciálních přístrojů pro vybavení chemických laboratoří. Doplňkovou výrobu tvoří návrh a výroba elektroniky a tvorba softwaru pro řízení motorů ve speciálních aplikacích.
www.amvtechnics.cz

ANAMET

Firma ANAMET s.r.o. nabízí přístrojové vybavení pro laboratoře, výzkumná pracoviště i pro měření v provozu. Na český a slovenský trh dodáváme špičkové přístroje zahraničních firem (zastupujeme více než 30 firem). Pro veškerou dodávanou techniku zajišťujeme řešení na míru, záruční a pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu.
www.anamet.cz

APAMA

JIC PLATINN

APAMA se zabývá výrobou desek plošných spojů. Svým zákazníkům nabízí kromě výroby a dodávky jednostranných DPS, dvoustranných a vícestranných DPS, frézovaného laminátu, vrtaných šablon pro osazování, leptaných a laserem řezaných šablon pro osazování a osazování DPS, také navržení, poradenství a konzultace v oblasti DPS.
www.apama.cz

AquaQube

JIC ENTER

Přístroj, který zvyšuje kvalitu života svých uživatelů. A to pomocí dvou módů – čištění pitné vody a tvorby Aktivní vody – vody s rozpuštěným aktivním kyslíkem, která funguje jako ekologické dezinfekce.
www.aquaqube.com

ARTIN

JIC PLATINN

ARTIN je společnost, která poskytuje profesionální služby v oblastech Softwarový vývoj a integrace, Quality assurance, Support a Konzultace. Působí v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Kanadě a Irsku. Podporuje projekty v oblasti výzkumu a vývoje, hlavním zástupcem je projekt Roboauto.
www.artin.cz

Astra Motor

JIC PLATINN

Společnost ASTRA MOTOR nabízí kompletní výrobu, vývoj a ostření speciálních i standardních obráběcích nástrojů. ASTRA MOTOR spol. s r.o. patří k největším společnostem svého druhu v České republice a jako jedna z mála v Evropě nabízí přesnost výroby ±0,001 mm. Zaměstnává 35 pracovníků.
www.astramotor.cz

ATRIMA

JIC PLATINN

Společnost ATRIMA spol. s.r.o. je zaměřena na vývoj, projekci, výrobu a realizaci manipulačních a dopravních zařízení, která jsou konstruována dle požadavků zákazníků. Hlavní produkty firmy tvoří roboty, manipulátory a dopravní technika.
www.atrima.cz

Audified

JIC MASTER

Audified je společnost specializovaná na vývoj multimediálního software a hardware. Vytváří zvukové efetky, aplikace, audio přehrávače a DSP hardware. Zabývá se také speciálizovaným audio řešením.
www.shop.audified.com

Audioprávo

JIC STARCUBE

Vzdělávání pro právníky formou audio nahrávek. Uživatelé je mohou poslouchat například po cestě do práce, k soudu nebo na jednání. Audio nahrávky jsou zaměřené na právní novinky - nová soudní rozhodnutí, změny zákonů, legislativní procesy atd. Uživatelé mohou navíc poslouchat i odbornou literaturu, zajímavé rozhovory, audio noviny a časopisy.

Autopark Kyjov

JIC PLATINN

Firma Autopark Kyjov s.r.o. zajišťuje komplexní služby pro motoristy, odprodeje zánovních vozidel, sjednávání úvěrů a pojištění na zakoupené vozidla. Dále nabízí kompletní servis starších ale i nových vozidel. Provádí mechanické, pneuservisní, karosářské a autolakýrnické práce a specializuje se na opravy autoelektriky a moderní diagnostiky.
www.autoparkkyjov.cz

Avanta Systeme

JIC PLATINN

Avanta Systeme spol. s r.o. se věnuje výstavbě montovaných dřevostaveb. Vyvinuli a nadále rozvíjí jedinečný systém výstavby jménem Avanta Systeme. Tento systém je kombinací technických vylepšení chráněných užitnými vzory a vzájemnou harmonizaci jednotlivých fází stavby. To umožňuje dosahovat nejlepších výsledků - domy jsou kvalitní, technicky bezchybné a ekonomicky výhodné.
www.avanta.cz

AVAS Colibri

JIC ENTER

Společnost AVAS Colibri se zabývá vývojem a výrobou hybridních bezpilotních letadel, která jsou schopna kolmého vzletu a přistání obdobně jako multikoptéry a zároveň dopředného letu jako klasické letouny. Hybridní koncepce umožňuje bezpilotním prostředkům AVAS Colibri dosahovat vysoké efektivity a výkonů při plnění širokého spektra letových úloh.
avascolibri.com

Awec Aluminium

JIC PLATINN

Rostoucí společnost na trhu přesných strojírenských dílů především pro automobilový průmysl. Kvalita, inovace a komplexní zákaznický servis dělají z firmy Awec významného vývojového partnera a dodavatele hliníkových komponentů. Specializují se především na velkosériovou výrobu obráběných a řezaných dílů.
www.awec.cz

B.P.Medical

Divize B. P. Medical se zabývá prodejem a servisem přístrojových technologií pro kliniky plastické chirurgie, dermatology, fyzioterapeuty atd. Nabízí nové generace přístrojů a neustále čerpá inspiraci ze zahraničí, kde se několikrát ročně účastní veletrhů a kongresů.
www.bp-medical.cz

Bamboolik

JIC PLATINN

Bamboolik je výrobce moderních látkových plen, textilních doplňků a bambusového oblečení pro děti i dospělé. 
www.bamboolik.cz

Bankovník.cz

JIC STARCUBE

Bankovnik.cz je freemium aplikace, která analyzuje vaše investice a pomáhá vám rozhodnout se, jak nejlépe naložit s úsporami.

Bartrujeme.sk

JIC STARCUBE

Barter je tu od nepaměti, ale firmy nemají možnost ho rychle a jednoduše uskutečnit. Bartrujeme.sk je webový portál, který výměnu umožňuje a dokonce za mnohem nižší ceny než pomalá konkurence, protože jsme odstranil neefektivního zprostředkovatele.

Můžeme pomoci i vaší firmě.

Vyberte si z nabídky služeb