Podporujeme firmy, které mění svět

Na více než 200 absolventů a současných klientů jsme náležitě hrdí.

Naši klienti

3Dchilli

JIC MASTER

Vývoj a výroba 3D tiskáren. Distribuce tiskových materiálů a služby spojené s rapid prototypingem.
www.3dchilli.com

3Dim Laboratory

JIC MASTER JIC PLATINN

Společnost 3Dim Laboratory se zabývá výrobou počítačových a reálných 3D modelů lidských tkání, které se používají pro plánování operací na míru konkrétního pacienta a pro přesné tvarování lebečních implantátů. Pomocí systému CranioForm jsou lékaři schopni přímo na sále vymodelovat chybějící část lebky a během operace ji usadit.
www.3dim-laboratory.cz

4dot Mechatronic Systems

JIC ENTER JIC PLATINN

4dot se zabývá diagnostikou mechanických a mechatronických soustav. V rámci této diagnostiky poskytujeme nepřetržitý monitoring, zpracování naměřených dat a jejich následné vyhodnocení. Dle potřeb zákazníka jsme schopni navrhnout komplexní měřicí řetězec (DAQ).
www.4dot.cz

ACEMCEE

JIC MASTER

Firma ACEMCEE působí v oblastech vývoje webových služeb pro podporu organizování odborných akcí (konferencí, školení, kongresů, veletrhů) a tvorby aplikací pro moderní mobilní platformy. Hlavním produktem je systém Takeplace, ucelené webové řešení pro efektivní organizaci a prezentaci akcí a tvorbu virtuálních profesních komunit. Zákazníky této společnosti jsou například univerzity či vysoké školy nebo školicí a poradenské společnosti.
www.takeplace.eu

Addtech

JIC ENTER

3D pero na vosk.

ADM

JIC MASTER

Firma ADM (Advanced Dental Materials) se zabývá vývojem, výrobou a prodejem pokročilých zubních materiálů, při jejichž výrobě používá technologie vyvinuté původně pro letecký průmysl a kosmonautiku. Na vývoji patentované stomatologické hmotě s obchodním názvem Dentapreg pracoval tým odborníků z univerzity v Connecticutu pod vedením profesora Josefa Jančáře z Fakulty chemické VUT v Brně. Dentapreg lze použít například pro zubní náhrady a pro zpevnění dočasných můstků a tím nemusí být zdravé zuby dále zbytečně poškozované.
www.dentapreg.com

Advecoplas

JIC PLATINN

Advecoplas je technologický spin-off Masarykovy univerzity, jehož cílem je komercializace nově patentované technologie plasmy, která byla objevena ve výzkumném centru CEPLANT. Firma získala od Evropské komise prestižní ocenění Seal of Excelence v rámci projektu Horizont 2020.
advecoplas.com/

Adwitech

JIC ENTER

Firma zabývající se tenzometrickým měřením na stacionárních i pohyblivých částech, bezdrátovým měřením teplot na pohyblivých částech.
www.adwitech.cz

Air Technology

JIC PLATINN

Air Technology vyrábí a dodává moderní klimatizační systémy, které zásobují teplem či chladem, upravují vzduch a starají se o celkový energetický management. Firma produkuje přesné klimatizační jednotky, navrhuje vzduchotechniku a nabízí vzduchotechnické služby zahrnující vývoj, rekonstrukci a servis.
www.airtechnology.cz

AJO.cz

JIC MASTER

Firma nabízí auto jako službu, která je alternativou k vlastnění auta, přičemž ji vnímají jako první krok k poskytování mobility založené na autonomních autech.
www.ajo.cz

AJOB Práce a brigády v zahraničí

Firma provozuje informační a inzertní portál AJOB.cz, kde mohou zájemci najít informace o pracovních příležitostech a podmínkách v zahraničí, mimo jiné nabídku volných míst a brigád z Evropy i České republiky, rozcestník na vybrané zahraniční severy, diskuze, zkušenosti, články atd. Mladá a dynamická společnost na českém trhu funguje již od roku 1999. Tato agentura zajišťujíce pracovní síly profesní i pomocné z ČR i zahraničí a také ze zahraničí do ČR.
www.ajob.cz

AJP-tech

JIC PLATINN

Společnost AJP-TECH prodává průmyslové snímače, navrhuje, vyrábí a dodává kompletní linky pro testování a kontrolu výrobků a linky pro značení výrobků. Dále vyvíjí a vyrábí speciální přípravky a doplňky sensorů pro průmyslovou výrobu.
www.ajptech.cz

Alumistr SE

JIC PLATINN

Společnost Alumistr SE vyrábí hliníkové systémy pro stavebnictví, zejména konstrukce zábradlí a zasklívací systémy pro balkóny a lodžie. Systémy nabízí jak v rámovém, tak bezrámovém provedení. Součástí výrobního programu jsou i konstrukce altánů, zimních zahrad a přístřešků rodinných domů, interiérové prosklené stěny a příčky a atypické konstrukce z hliníkových profilů přizpůsobené představám zákazníka.
www.alumistr.cz

AMV Technics

Firma AMV Technics se zabývá vývojem, výrobou a servisem vlastních zdravotnických přístrojů v oblasti infuzní techniky (injekční pumpy, volumetrické pumpy, ambulatorní pumpy, enterální pumpy), dále zakázkovou výrobou vysoce přesným dílců na soustružnických a frézovacích 5osých CNC obráběcích centrech a kompletní sériovou výrobou speciálních přístrojů pro vybavení chemických laboratoří. Doplňkovou výrobu tvoří návrh a výroba elektroniky a tvorba softwaru pro řízení motorů ve speciálních aplikacích.
www.amvtechnics.cz

ANAMET

Firma ANAMET s.r.o. nabízí přístrojové vybavení pro laboratoře, výzkumná pracoviště i pro měření v provozu. Na český a slovenský trh dodáváme špičkové přístroje zahraničních firem (zastupujeme více než 30 firem). Pro veškerou dodávanou techniku zajišťujeme řešení na míru, záruční a pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu.
www.anamet.cz

APAMA

JIC PLATINN

APAMA se zabývá výrobou desek plošných spojů. Svým zákazníkům nabízí kromě výroby a dodávky jednostranných DPS, dvoustranných a vícestranných DPS, frézovaného laminátu, vrtaných šablon pro osazování, leptaných a laserem řezaných šablon pro osazování a osazování DPS, také navržení, poradenství a konzultace v oblasti DPS.
www.apama.cz

AquaQube

JIC ENTER

Přístroj, který zvyšuje kvalitu života svých uživatelů. A to pomocí dvou módů – čištění pitné vody a tvorby Aktivní vody – vody s rozpuštěným aktivním kyslíkem, která funguje jako ekologické dezinfekce.
www.aquaqube.com

ARTIN

JIC PLATINN

ARTIN je společnost, která poskytuje profesionální služby v oblastech Softwarový vývoj a integrace, Quality assurance, Support a Konzultace. Působí v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Kanadě a Irsku. Podporuje projekty v oblasti výzkumu a vývoje, hlavním zástupcem je projekt Roboauto.
www.artin.cz

Astra Motor

JIC PLATINN

Společnost ASTRA MOTOR nabízí kompletní výrobu, vývoj a ostření speciálních i standardních obráběcích nástrojů. ASTRA MOTOR spol. s r.o. patří k největším společnostem svého druhu v České republice a jako jedna z mála v Evropě nabízí přesnost výroby ±0,001 mm. Zaměstnává 35 pracovníků.
www.astramotor.cz

ATRIMA

JIC PLATINN

Společnost ATRIMA spol. s.r.o. je zaměřena na vývoj, projekci, výrobu a realizaci manipulačních a dopravních zařízení, která jsou konstruována dle požadavků zákazníků. Hlavní produkty firmy tvoří roboty, manipulátory a dopravní technika.
www.atrima.cz

Audified

JIC MASTER

Audified je společnost specializovaná na vývoj multimediálního software a hardware. Vytváří zvukové efetky, aplikace, audio přehrávače a DSP hardware. Zabývá se také speciálizovaným audio řešením.
www.shop.audified.com

Audioprávo

JIC STARCUBE

Vzdělávání pro právníky formou audio nahrávek. Uživatelé je mohou poslouchat například po cestě do práce, k soudu nebo na jednání. Audio nahrávky jsou zaměřené na právní novinky - nová soudní rozhodnutí, změny zákonů, legislativní procesy atd. Uživatelé mohou navíc poslouchat i odbornou literaturu, zajímavé rozhovory, audio noviny a časopisy.

Autopark Kyjov

JIC PLATINN

Firma Autopark Kyjov s.r.o. zajišťuje komplexní služby pro motoristy, odprodeje zánovních vozidel, sjednávání úvěrů a pojištění na zakoupené vozidla. Dále nabízí kompletní servis starších ale i nových vozidel. Provádí mechanické, pneuservisní, karosářské a autolakýrnické práce a specializuje se na opravy autoelektriky a moderní diagnostiky.
www.autoparkkyjov.cz

Avanta Systeme

JIC PLATINN

Avanta Systeme spol. s r.o. se věnuje výstavbě montovaných dřevostaveb. Vyvinuli a nadále rozvíjí jedinečný systém výstavby jménem Avanta Systeme. Tento systém je kombinací technických vylepšení chráněných užitnými vzory a vzájemnou harmonizaci jednotlivých fází stavby. To umožňuje dosahovat nejlepších výsledků - domy jsou kvalitní, technicky bezchybné a ekonomicky výhodné.
www.avanta.cz

Awec Aluminium

JIC PLATINN

Rostoucí společnost na trhu přesných strojírenských dílů především pro automobilový průmysl. Kvalita, inovace a komplexní zákaznický servis dělají z firmy Awec významného vývojového partnera a dodavatele hliníkových komponentů. Specializují se především na velkosériovou výrobu obráběných a řezaných dílů.
www.awec.cz

B.P.Medical

Divize B. P. Medical se zabývá prodejem a servisem přístrojových technologií pro kliniky plastické chirurgie, dermatology, fyzioterapeuty atd. Nabízí nové generace přístrojů a neustále čerpá inspiraci ze zahraničí, kde se několikrát ročně účastní veletrhů a kongresů.
www.bp-medical.cz

Bamboolik

JIC PLATINN

Bamboolik je výrobce moderních látkových plen, textilních doplňků a bambusového oblečení pro děti i dospělé. 
www.bamboolik.cz

Bankovník.cz

JIC STARCUBE

Bankovnik.cz je freemium aplikace, která analyzuje vaše investice a pomáhá vám rozhodnout se, jak nejlépe naložit s úsporami.

Bartrujeme.sk

JIC STARCUBE

Barter je tu od nepaměti, ale firmy nemají možnost ho rychle a jednoduše uskutečnit. Bartrujeme.sk je webový portál, který výměnu umožňuje a dokonce za mnohem nižší ceny než pomalá konkurence, protože jsme odstranil neefektivního zprostředkovatele.

Bastl Instruments

JIC MASTER

Bastl instrument je komunitní firma zaměřená na ruční výrobu elektronických hudebních nástrojů. Vyrábíme hudební nástroje, které především vychází z potřeb, které jako muzikanti máme. V našem portfoliu najdete standalone nástroje, utility nebo moduly do modulárních syntezátorů. V Brně, kde sídlíme, máme i malý obchod s nástroji noise.kitchen.
www.bastl-instruments.com

Můžeme pomoci i vaší firmě.

Vyberte si z nabídky služeb