Event Suprt (DPČ - 0,5 úvazek)


Pokud se chcete stát budoucí hvězdou event managementu a hledáte místo, kde se můžete naučit všemu kolem koordinace akcí, máme pro vás volnou židli v týmu marketingu. I když sedět na ní budete málokdy. Uhlídat 400 akcí ročně tak, aby byly co nejkvalitnější, to chce být pořád v pohybu a přitom neztratit nadšení a smysl pro detail.

#kestudiu #ideal

Co bude vaším úkolem?

  • vzít si na pravidelných akcích JIC na starost přípravu podkladů, cateringu, techniky, uvítání účastníků a celkově dohlídnout na to, aby vše klapalo
  • u velkých událostí být pravou rukou naší event managerky Hany Musilové
  • pečlivě zvládnout i administrativu s pořádáním akcí spojenou, tedy založení každé události v našem CRM, přípravu dotazníků zpětné vazby a následné vyhodnocení

A k tomu budete potřebovat:

  • pracovat systematicky a organizovaně
  • být schopný/á reagovat na nečekané změny
  • umět si stoupnout před publikum a zahájit akci
  • nebát se seznamování s novými lidmi
  • mít strukturovaný, jasný a gramaticky správný písemný projev
  • a zejména se zaměřovat na to, aby klienti odcházeli z našich akcí spokojení

Je pro vás JIC ten správný tým?

Jestli máte chuť na sobě pracovat a nebojíte se říct svůj názor, tak ano. Důraz na rozvoj a otevřená diskuze jsou věci, kterým věříme. Vzdělaní a zkušení lidé z nejrůznějších oborů, které u nás potkáte, přirozeně podporují to, že se každý z nás posouvá. A otevřená diskuze není tak složitá, když jsou kolegové spíše kamarádi.

Dává vám to smysl?

Tak vyplňte formulář níže, co nejdříve se vám ozveme.

Pošlete nám svoje CV

Povinné
Povinné
Povinné
Povinné

Odesláním osobních údajů prostřednictvím formuláře, vč. přiloženého životopisu uděluji společnosti JIC, zájmové sdružení právnických osob se sídlem Purkyňova 649/127, Brno, 602 12 Czech Republic , souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., aby zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. JIC použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti.