Business Development Manager/Account Manager, INTEMAC

Koho hledáme do týmu INTEMAC?

„Do týmu INTEMAC hledáme člověka, který fandí moderním technologiím a pojem Průmysl 4.0 pro něj není žádná novinka. Nadšence, který bude smysl INTEMACu prezentovat dál mezi technologické firmy a bude tak rozšiřovat naši klientskou základnu. A nejen to. Hledáme někoho nápaditého, kdo bude rád designovat naše služby a aktivity, aby co nejefektivněji posouvaly naše klienty kupředu.”

Radomír Zbožínek

Kdo jsme?

INTEMAC je výzkumné a inovační centrum, ve kterém se dlouhodobě specializujeme na vývoj, digitalizaci a implementaci pokročilých výrobních technologií, včetně automatizace procesů výrobních firem. Naší vizí je i nadále inspirovat, podporovat a popularizovat nové trendy, pokročilé technologie a nástroje pro digitalizaci a automatizaci, kdy si klademe za cíl podporovat firmy při vývoji, formování, inovaci a propojování moderních technologií a jejich zavádění do výroby. Proto hledáme do našeho týmu posilu, která nám přinese nové příležitosti pro uplatnění našich služeb.

Koho hledáme?

Máš rád inovace a dokážeš o nich mluvit tak, že druhé nadchneš? Nebojíš se jít se svou kůží na trh a aktivně vyhledávat a vytvářet nové kontakty? Fandíš moderním technologiím? Baví tě technika? Rád cestuješ? Baví tě navazovat nové kontakty? Máš chuť příležitostně dohlížet na konzultační projekty u tvých klientů? Pak jsi to právě ty, koho hledáme.

Jak bude vypadat tvoje hlavní náplň práce?

Pracovní náplň pro pozici Junior / Medior:

  • péče o stávající klienty - převzetí již stávajících klientů a nabídka našich služeb, otevírání nových příležitostí a identifikace příležitostí pro naše služby, dohled nad rozběhnutými spoluprácemi;
  • Vyhledávaní nových potenciálních klientů - strategie oslovení nových výrobních firem a naplánování schůzky – nebát se i zvednout telefon a zavolat, představení služeb centra INTEMAC a DIGIMAT, identifikace obchodního potenciálu zákazníků;
  • Kreativní a marketingová činnost - organizace vzdělávacích událostí (semináře, webináře a další), designování nových služeb pro klienty, marketingové aktivity (soc. sítě apod.).

Pracovní náplň pro pozici Medior a Senior

  • hlavní náplň viz. výše;

  • obchodní a projektové řízení vývojových projektů.

Co k tomu budeš potřebovat?

  • ochotu a nejlépe i zkušenosti navazovat a udržovat nové kontakty v oblasti průmyslu;
  • nebát se zvednout telefon a domluvit si schůzku u potenciálního klienta;
  • mít zájem o vytváření nových služeb a aktivit, které budou naše klienty posouvat kupředu;
  • umět zapojit kreativitu při designovaní událostí a networkingových akcí;
  • ochotu učit se nové měkké dovednosti;
  • chuť hrát v týmu;
  • řidičský průkaz skup. B.

Co nabízíme my?

  • Dlouhodobou spolupráci. Ať už formou plného či zkráceného pracovního úvazku.
  • Možnost být u měnicí se pestré palety zajímavých nových technických řešení.

Pokud se dohodneme na spolupráci, můžeš se těšit na:

  • prima kolektivů;
  • 5 týdnů dovolené (po třech letech 6 týdnů);
  • 3 Sick Days pro případ, že se právě necítíš úplně fit;
  • stravenky;
  • káva na pracovišti je zcela zdarma;
  • služební mobilní telefon a PC i k soukromému použití jsou samozřejmostí;
  • příspěvek na angličtinu, ať už se vzděláváš přímo u nás ve firmě nebo si najdeš externí jazykovou výuku;
  • příspěvek na penzijní připojištění.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte poslat svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: gernesova@intemac.cz.

Pošlete nám svoje CV

Povinné
Povinné
Povinné
Povinné