Helpdesk expertů

 

Podnikáte v Jihomoravském kraji a řešíte aktuálně podnikatelské výzvy spojené s dopady pandemie COVID-19? Experti JIC vám mohou poskytnout rychlou zpětnou vazbu (až 90 minut) a svůj pohled na věc. Tato služba je pro firmy zdarma.

Službu Helpdesk expertů mohou využít firmy a podnikatelé z Jihomoravského kraje. Každý podnikatel nebo společnost může bezplatnou pomoc expertů využít pouze jednou. Pokud hledáte dlouhodobou konzultační nebo mentorskou pomoc, podívejte se na Mimořádný konzultační program, který jsme pro vás v návaznosti na dopady pandemie spustili. 

Témata, se kterými vám naši experti mohou pomoct: 
Krizové řízení, Adaptace na krizi, Obchodní strategie, Personální témata, Logistika, Plánování, Strategické řízení, Marketing, Komunikace a mnoho dalších...

Jsem již členem komunity JIC+

Pokud jste již využili služby JIC a jste členem komunity JIC+, obraťte se prosím na svého Key Account Managera, který se s vámi domluví na vhodném expertovi a termínu.

Zatím nejsem klientem JIC

Pokud ještě nejsem členem komunity JIC+, potřebujeme, abyste nám vyplnili základní informace týkající se vaší firmy nebo podnikání. Tyto informace potřebujeme, abychom vám mohli doporučit vhodného experta, nebo službu. 

Nejste si jistí, na koho se obrátit?

Napište nám.

Jana
Švecová

svecova@jic.cz
+420 728 125 961