Podpora podnikatelům
v boji s následky COVID-19

 

Informace COVID-19

Hledáte aktuální informace o tom, jak situace vyvíjí pro podnikatele? Vytváříme pro vás články s aktuálními informacemi a tipy od expertů a sdílíme podnikatelské příběhy.

Konzultace COVID-19

Ocitla se vaše firma kvůli koronavirové pandemii v kritické situaci? Chceme vás podpořit! Jdeme do toho s vámi spolu s našimi experty a mentory.

Finance COVID-19

Potřebujete pomoct řešit vaši finanční situaci v návaznosti na COVID-19? Zde najdete informace o podpůrných finančních nástrojích organizovaných ČR i EU.

Informace COVID-19

 

Články

V magazínu JIC COVID-19 pro vás připravujeme aktuální informace, návody, rady a tipy o podnikání dnes. Najde zde i příběhy našich partnerů a klientů, kteří řeší podobné výzvy, jako vy nebo úspěšně bojují v první linii.

Podcasty a videa

Jak řídit firmu na dálku? Jak řídit cash flow? Právo v době pandemie? A mnohem víc! Inspirujte se, jak překonat dnešní podnikatelské výzvy, sebe sama a uspět. Připravujeme pro vás aktuální podcasty a videa. Zatím se podívejte na podnikatelské přednášky JIC.

České iniciativy pro podnikatele

V JICu nejsme sami, kdo se vám snaží pomoci. Podívejte se na vybrané služby JIC klientů a partnerů a iniciativ, které vznikají na podporu podpodnikatelů v tomto složitém období.

Konzultace COVID-19

 

Helpdesk expertů

Služba pro podnikatele a firmy z Jihomoravského kraje, kteří řeší aktuální podnikatelské výzvy spojené s dopady pandemie COVID 19 zejména řízení rizik, minimalizaci negativních dopadů a maximalizaci příležitostí. Experti JIC poskytují rychlou zpětnou vazbu (až 90 minut) a svůj pohled na věc. Tato služba je pro firmy zdarma.

Mimořádný konzultační program

Abychom vás podpořili a pomohli vám překonat výzvy spojené s koronavirem COVID-19, připravili jsme pro vás mimořádnou nabídku našich konzultačních služeb, která je bezplatná. Zjistěte, jak vám můžeme pomoci zvládnout nečekanou situaci.

Finance COVID-19

 

Finanční podpora v důsledku pandemie COVID-19

Podívejte se na informace o finanční podpoře pro podnikatele, které nabízí český stát a instituce i Evropská komise a mezinárodní instituce a fondy.