Nabídka pomoci v boji s následky COVID-19
pro podnikatele nejen od partnerů a klientů JICu

 

Brněnské startupy spojují síly v boji proti koronaviru

Obrovské množství brněnských startupů se rozhodlo zapojit do války s koronavirem. Každý z nich to uchopil po svém a výsledkem je plejáda aplikací a iniciativ, které nabízí pomoc potřebným.

Podívejte se na konkrétní příklady, jak se zapojili naši klienti.

Webináře advokátní kanceláře KROUPAHELÁN

Jsme hrdí na naše partnery a klienty, kteří se zapojili a nezištně pomáhají těm, na které doléhají restrikce spojené s pandemií COVID-19. Jedním z nich je i advokátní kancelář KROUPAHELÁN, kteří natočili sérii webinářů osvětlující určité právní aspekty "za časů epidemie".

Webináře jsou dostupné zdarma na jejich blogu.

České iniciativy pro podnikatele

Spojujeme Česko

Skvělé projekty, které se snaží eliminovat negativní dopady pandemie COVID-19, které se podařilo rozjet díky spolupráci státu, firem a podnikatelů.

Data proti COVID

Společná aktivita českých technologických firem a IT nadšenců zaměřená na pomoc v boji s nákazou COVID-19.

Smyslem aktivity je nabídnout moderní technologie i pomoc s komunikací tam, kde mohou usnadnit boj s virovou nákazou, ať již zpřístupněním informací nebo třeba datovou analýzou usnadňující detekci ohnisek šíření nákazy.

Cocuma

Cocuma iniciativně vytvořila stránku, na které sdružuje informace nejen o koronaviru COVID-19, ale i informace o firmách, které se zapojily do boje s pandemií, jak se v době pandemie chovat a mnoho dalšího. Mimo jiné zde najdete i nabídku práce společností, které hledají hrdiny, kteří jim v boji s koronavirem pomohou.

Hack the Crisis

Hackaton s cílem podpořit projekty, které vznikají v rámci různých iniciativ a které jsou v souladu s potřebami a prioritami státu. Do hackathonu jsou zapojeny všechny relevantní složky státu, které chtějí koordinovaně podpořit projekty v aplikaci řešení a také dát perspektivu o jejich potřebnosti.