Doporučíme vám vhodné bankovní produkty

 

Bankovní produkt na míru

Potřebujete úvěr a žádný z bankovních produktů vám nevyhovuje? Díky našim vazbám na bankovní sektor budeme vaším průvodcem v komunikaci s bankou. Propojíme vás s konkrétními bankéři z vybraných finančních institucí, kteří se vám budou individuálně věnovat. Získat tak můžete bankovní produkt ušitý na míru přímo vašemu podnikání.

S kým spolupracujeme?

Českomoravská záruční a rozvojová banka (nebo jen ČMZRB)

Národní rozvojová banka České republiky pomáhá ekonomickému i sociálnímu rozvoji. Svým klientům poskytuje finanční nástroje ve formě záruk, zvýhodněných úvěrů a kapitálových vstupů.

Česká spořitelna

Od roku 1825 podporuje Česká spořitelna živnostníky i firmy v nejrůznějších oblastech podnikání. Kromě nejdelší tradice se pyšní i nejvyšším počtem klientů v České republice.

ČSOB

Od 60. let působí ČSOB na českém a slovenském trhu finančních služeb. Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty.

UniCredit

UniCredit je úspěšná celoevropská komerční banka, která zajišťuje své rozsáhlé a rostoucí klientské základně produkty a služby prostřednictvím unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.

Spojte se s námi

Chcete více informací o možnostech bankovního financování?

Pavel
Řehoř

rehor@jic.cz
+420 608 447 645

Jaké jsou další možnosti financování

Grantové financování

Poradíme vám s grantovými programy pro rozvoj vašeho podnikání.

Investiční financování

Propojíme vás se správným investorem.

Faktoringové financování

Představíme vám možnosti spolupráce s faktoringovou společností.