webinář #student: Zeptej se mentora

Středa 20. ledna 2021 17.00–19.00

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Ivana Kubát Chlubná
kubatchlubna@jic.cz

Mít podnikatelský nápad v hlavě – krok první. Popsat ho na papír – krok druhý. Jen dva kroky a už jste na cestě, která vás od myšlenky může dovést až k úspěšnému podnikání. Jak asi tušíte, je to cesta plná nástrah a nečekaných výzev. A právě proto je důležité mít na této cestě někoho zkušenějšího, kdo je vám na blízku a pomůže vám najít správné odpovědi na vaše otázky. Zpětná vazba konzultantů a zkušených podnikatelů je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. Přihlaste se na náš workshop a využijte možnost individuální dvacetiminutovky s našimi mentory! Projdou s vámi váš podnikatelský nápad a ukážou vám, na co se zaměřit, co raději vypustit a co byste měli na svém produktu změnit

Proč se zúčastnit?

  • uslyšíte relevantní názor expertů z oboru
  • podíváte se na svůj projekt z nadhledu
  • vyzkoušíte si prezentovat svůj projekt a mluvit o něm

Komu je workshop určen? 

  • studentům, kteří ocení upřímnou zpětnou vazbu i praktické rady od lidí z praxe  
  • studentům, kteří mají první verzi svého nápadu na papíře v tzv. Lean canvas
  • pro absolventy dalších akcí #student, kteří už mají konkrétní podnikatelský nápad

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. My vám poté pošleme další informace k průběhu akce a požádáme vás o zaslání vyplněného Lean canvasu vašeho projektu a návrhy tří otázek, které byste s mentory chtěli otevřít. Včas vám pošleme pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Jak bude akce probíhat?

Nejdříve budete mít možnost poslechnout si nápady ostatních účastníků a zjistíte, jaká dilemata řeší ostatní podnikavci. V druhé části budete mít 20 minut s každým mentorem ve vlastní virtuální zasedačce, kde budete moci získat odpovědi na své otázky. Každý z mentorů vám může nabídnout jiný pohled na váš problém a na vaše otázky. 

Naši mentoři

Mentory budou zkušení konzultanti z JICu, kteří pomáhají začínajícím podnikatelům. Věnovat se vám bude Hana Šudáková, Miroslav Londýn, Barbora Peřková, Veronika Štěpánková a Petr Dostál.