webinář #student: Moje (podnikatelské) proč

Úterý 16. listopadu 2021 17.00–18.30

Akce JICPro studenty

Kontaktní
osoba

Ivana Kubát Chlubná
kubatchlubna@jic.cz

Pamatujete na doby, kdy jste byli malé děti a vaši rodiče úpěli nad neustálým „PROČ"? Možná jste se časem pro jistotu ptát přestali. Pokud se chcete vrhnout na práci na vlastním projektu, tak právě teď je ten správný moment si na PROČ vzpomenout a začít se zase ptát. První otázka, na kterou si totiž musíte odpovědět, zní Proč chci vlastně pracovat na vlastním nápadu? Připojte se na náš webinář, kde vám vysvětlíme, na čem stavět první úvahy a reálné kroky v podnikání, proč jsou důležité osobní hodnoty a jak souvisí s těmi podnikatelskými.

Co vás čeká?

  • Pojmenujete si své osobní vize a hodnoty
  • Objevíte své (podnikatelské) proč
  • Zjistíte, co je to firemní vize a proč je důležité ji mít
  • Získáte inspiraci, kde vzít nápady

Kdo se může přihlásit?

  • Akce je určena studentům středních a vysokých škol

Kdo přednášku povede?

Veronika Rejšková

Veronika organizuje programy pro rozvoj podnikavosti na vysokých školách. Podporuje studenty v prvních krocích k podnikání. Dříve působila jako koordinátorka festivalu Prototyp a podílela se na vzniku brněnského Impact Hubu. Dlouhodobě se zajímá o témata osobního rozvoje a komunikace.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.