webinář #student: Moje podnikatelské proč

Středa 21. října 2020 17.00–18.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Ivana Kubát Chlubná
kubatchlubna@jic.cz

Pamatujete na doby, kdy jste byli malé děti a vaši rodiče úpěli nad neustálým „PROČ“? Možná jste se časem pro jistotu ptát přestali. Pokud se chcete vrhnout na podnikání, tak právě teď je ten správný moment si na PROČ vzpomenout a začít se zase ptát. První otázka, na kterou si totiž musíte odpovědět, zní Proč chci vlastně podnikat? Připojte se na náš webinář, kde vám vysvětlíme, ne čem stavět první úvahy a reálné kroky v podnikání, proč jsou důležité osobní hodnoty a jak souvisí s těmi podnikatelskými.

 

Na webinář již není možné se přihlásit.

Co vás čeká?

  • Pojmenujete si své osobní vize a podnikatelské hodnoty
  • Objevíte své podnikatelské proč
  • Zjistíte, co je to firemní vize a proč je důležité ji mít
  • Získáte inspiraci, kde vzít nápady 

Kdo se může přihlásit?

  • Akce je určena především studentům středních a vysokých škol

Kdo přednášku povede

Veronika Rejšková

Veronika organizuje programy pro rozvoj podnikavosti na vysokých školách. Podporuje studenty v prvních krocích k podnikání. Dříve působila jako koordinátorka festivalu Prototyp a podílela se na vzniku brněnského Impact Hubu. Dlouhodobě se zajímá o témata osobního rozvoje a komunikace.

Jak se přihlásit?

Na akci se zaregistrujete jako vždycky. Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme nejpozději v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout. Přihlašovat se můžete do 21. října do 14 hodin.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Hodinu věnujeme povídání o tématu a půl hodinku budete mít na své otázky. Své otázky budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.