webinář #student: Když se řekne podnikání...

Středa 23. září 2020 17.00–18.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Ivana Kubát Chlubná
kubatchlubna@jic.cz

Je pro vás cesta podnikatele ta pravá? Chcete se dozvědět, jak vám podnikání může změnit život, jaká úskalí na vás čekají a co dobrého vám přinese? Pak byste se měli připojit k našemu webináři, na kterém vám Business Developer Evektoru Aleš Filipenský představí základní principy podnikání a představí vám několik dobrých příkladů z praxe, abyste se dokázali správně rozhodnout.

Co vás čeká?

  • Dozvíte se, co je to podnikání a co všechno obnáší
  • Uslyšíte konkrétní příklady z praxe
  • Seznámíte se se základními principy podnikání
  • Získáte inspiraci pro hledání vlastního nápadu 

Kdo se může přihlásit?

  • Akce je určena především studentům středních a vysokých škol

Kdo přednášku povede

Aleš Filipenský

Aleš pracuje jako Business Developer ve společnosti Evektor. Dříve působil jako Business Growth Consultant v JICu, kde radil začínajícím firmám a startupům. Sám má za sebou zkušenosti s rozjezdem vlastního podnikání, prací obchodníka v několika společnostech i vedením týmu a řízením chodu firmy.

Jak bude webinář probíhat?

Seminář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Pokud budete chtít položit jakýkoliv dotaz, napište do chatu, určitě vám na něj odpovíme. Zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.

Jak se přihlásit?

Na akci se zaregistrujete jako vždycky. Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme nejpozději v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout