webinář #student: Jak využít svých talentů a silných stránek

Středa 21. dubna 2021 17.00–19.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Ivana Kubát Chlubná
kubatchlubna@jic.cz

Co je to talent? A mám nějaký i já? A jak ho ještě dále rozvíjet? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 21. dubna na studentském online workshopu.

Proč se zúčastnit?

  • Vyzkoušíte si, jak rozpoznat své talenty
  • Pochopíte způsob uvažování a rozhodování u sebe i u lidí ve svém okolí
  • Vytvoříte si jednoduchý rozvojový plán pro práci se svými silnými stránkami

Komu je akce určena?

  • Studentům středních a vysokých škol, kteří chtějí poznat své silné stránky a talenty a naučit se s nimi pracovat

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat dvě a půl hodiny hodiny. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.

Kdo přednášku povede?

Michaela Sagitariová

Míša je součástí Human Potential týmu JICu. Tématu silných stránek a talentů se věnuje při své práci každodenně, ať už při náboruadaptaci nových zaměstnanců nebo při tvorbě rozvojových plánů. Věří, že každý z nás má svoji superschopnost, díky které může být úspěšný a spokojený. Jen je potřeba ji objevit a kultivovat.


K registraci na akci potřebujete účet

S účtem JIC je přihlašování na akce rychlejší.

Přihlaste se ke svému účtu

Ještě nemáte účet? Založte si ho.