webinář #student: Jak na týmovou spolupráci

Středa 16. února 2022 17.00–18.30

Akce JICPro studenty

Kontaktní
osoba

Ivana Kubát Chlubná
kubatchlubna@jic.cz

Víte, co má společného rodina, studentský projekt a Manchester United? Pokud nemáte v rodině náhodou samotného Ronalda, pak je to tým! Tým lidí, kteří spolu tráví čas, spolupracují, komunikují. Jak ale v takovém týmu fungovat efektivně? Jak si rozdělit role a co všechno má vliv na dynamiku týmu? I to zjistíte na dalším webináři ze série #student. Tentokrát jsme do něj pozvali Míšu Sagitariovou, která má v JICu na starosti rozvoj našich lidí.

Co se naučíte

  • Jaké jsou v týmu role
  • Jak dobře využít silných stránek, které mám já a členové týmu
  • Jak dobře sestavit tým
  • Jak rozjet týmovou spolupráci a na co si dát pozor

Komu je akce určena

  • Studentům středních a vysokých škol, které zajímá týmová spolupráce

Kdo přednášku povede?

Michaela Sagitariová

Míša vede Human Potential tým JICu. Tématu týmové spolupráce, rolím v týmu a silným stránkám a talentům se věnuje denně. Věří, že každý z nás má svoji superschopnost, díky které může být úspěšný a spokojený. Jen je potřeba ji objevit a kultivovat.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.