webinář #startuji: Business model na míru

Středa 5. ledna 2022 16.30–18.00

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Zuzana Uhlárová
uhlarova@jic.cz
+420 722 984 517

Business model je motor každého podnikání. Stačí ho správně sestavit a za chvíli vás doveze k podnikatelskému cíli. Pokud ho ale poskládáte špatně, bude vám to ve firmě skřípat a cestou se docela natrápíte. Jak tedy připravit business model, který bude sedět zrovna vám? Přijďte na webinář #startuji a dozvíte se, co vše je třeba, aby se vaše podnikání mohlo naplno roztočit!

Co se naučíte?

  • Co je to business model a proč je klíčovou částí každého podnikání
  • Jaké jsou první kroky k vytvoření vlastního business modelu
  • Jak s business modelem průběžně pracovat, abyste z něj dostali maximum

Komu je akce určena?

  • Především těm, kteří uvažují o podnikání
  • Lidem s nápadem, kteří potřebují praktické rady do začátků
  • Těm, co už podnikání rozjeli a chtějí zvýšit svoji šanci na úspěch

Kdo přednášku povede?

Lukáš Konečný 

Lukáš Konečný působí jako Junior Partner ve venture capital platformě Y Soft Ventures, kde se vedle podpory zainvestovaných startupů stará o provoz a finanční řízení. Je expertem JIC a jedním z expertních hodnotitelů Evropské komise. Jako konzultant provádí začínající podnikatele jejich prvními byznysovými kroky a těm zkušenějším pomáhá mít pořádek (nejen) ve financích, strategických plánech, obchodních modelech a nastavení byznysu směrem dovnitř i ven.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat.

 

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.