webinář #podnikám: Proč má mít firma správní radu?

Úterý 25. května 2021 16.00–17.30

Akce JICPro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Potřebuje moje firma správní radu? Co vlastně takový krok firmě přinese? A je právě teď na to ten správný moment? To jsou otázky, které napadají každého majitele firmy, když začíná přemýšlet o ustanovení správní rady. Takový „institut" totiž dokáže dát majiteli bez servítek zpětnou vazbu na směřování firmy. Pokud jste i vy právě v takové situaci nebo vás téma zajímá, pak byste si neměli nechat ujít další webinář ze série #podnikám. Bývalý CEO firmy Moravia IT a dlouholetý člen jejího boardu Tomáš Kratochvíl se s vámi podělí o své zkušenosti. A díky dlouholeté praxi ze 170 správních rad dalších soukromých i veřejných firem se máte na co těšit. 

Co si z akce odnesete?

  • Co je to správní rádaproč je dobré ji zřídit
  • Výhodynevýhody správní rady
  • Kdy je ten správný čas správní radu založit a kdy se to naopak úplně nehodí

Pro koho je akce určena?

  • Pro majitele malýchstředních firem, kteří potřebují zpětnou vazbu

Kdo vás webinářem provede?

Tomáš Kratochvíl
Tomáš Kratochvíl

Tomáš spolupracuje s vedoucími špičkovými společnostmi, malými a středními podniky, které chtějí růst a se startupy na začátku cesty – jako člen představenstva nebo jako kouč. Pomáhá svým klientům utvářet společnosti založené na autentické vizi a obchodní integritě. Jako generální ředitel Moravia IT Tomáš přispěl k růstu firmy z malého rodinného podniku na světového lídra v oblasti překladu a lokalizace. 

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.


K registraci na akci potřebujete účet

S účtem JIC je přihlašování na akce rychlejší.

Přihlaste se ke svému účtu

Ještě nemáte účet? Založte si ho.