webinář #podnikám: Prototypuj a ověřuj

Pondělí 12. dubna 2021 10.00–11.00

Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Stojíte na počátku procesu tvorby prototypu, ale potýkáte se s nedostatkem finančních zdrojů? Přihlaste se do programu Prototypuj a ověřuj, kde můžete získat podporu až 800 tisíc korun! Pro koho je, na jaké projekty a jaké jsou další podmínky programu se můžete dozvědět na webináři přímo s manažerkou programu Zuzanou Hadašovou.

Statutární město Brno se i v roce 2021 rozhodlo podpořit další inovativní projekty v Jihomoravském kraji v rámci programu Prototypuj a ověřuj. Podpora je určená na vývoj a výrobu prototypu, včetně nezbytného ověření s potenciálními zákazníky.

O podporu v programu můžou žádat fyzické osoby, které mají v případě přiznání grantu povinnost založit společnost. Dále malé a střední podniky se sídlem nebo provozovnou v Jihomoravském kraji a maximálním obratem 10 milionů korun za poslední uzavřené účetní období.

Inovativní projekty budou podpořeny částkou od 200 do 800 tisíc korun, což odpovídá 70 % rozpočtu projektu. Zbylých 30 % si hradí příjemce podpory z vlastních zdrojů. V balíčku s grantem získávají úspěšné projekty i konzultační podporu JIC. Podpora je poskytována v režimu de minimis. 

Jaké jsou další podmínky programu a jak postupovat při podávání projektu se dozvíte na našem webináři 12. dubna 2021 od 10 hodiny od projektové manažerky programu Zuzany Hadašové

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme včas pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Kdo vám program představí?

Zuzana Hadašová

Poslední 3 roky je na JICu součástí týmu, který provází podnikatele příležitostmi financování jejich inovativních projektů a propojuje je s partnery z celého světa. Podporuje firmy při hledání vhodného grantu a pomáhá jim s přípravou žádostí. Zároveň má na starosti vedení programu Prototypuj a ověřuj