webinář #podnikám: Prototypuj & ověřuj

Úterý 21. září 2021 14.00–14.30

Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Zuzana Hadašová
hadasova@jic.cz

Stojíte na počátku procesu tvorby prototypu, ale potýkáte se s nedostatkem finančních zdrojů? Přihlaste se do programu Prototypuj & ověřuj, kde můžete získat podporu až 800 tisíc korun!

Na webináři s manažerkou programu Zuzanou Hadašovou se detailně seznámíte s jeho podmínkami a jak vám JIC může pomoci s přípravou přihlášky.

Statutární město Brno podporuje inovativní projekty v Jihomoravském kraji v rámci programu Prototypuj & ověřuj. Podpora je určená na vývoj a výrobu prototypu, včetně nezbytného ověření s potenciálními zákazníky.

O podporu v programu můžou žádat fyzické osoby, které mají v případě přiznání grantu povinnost založit společnost. Dále malé a střední podniky se sídlem nebo provozovnou v Jihomoravském kraji a maximálním obratem 10 milionů korun za poslední uzavřené účetní období.

Inovativní projekty budou podpořeny částkou od 200 do 800 tisíc korun, což odpovídá 70 % rozpočtu projektu. Zbylých 30 % si hradí příjemce podpory z vlastních zdrojů. V balíčku s grantem získávají úspěšné projekty i konzultační podporu JIC. Podpora je poskytována v režimu de minimis.

Jaké jsou další podmínky programu a jak postupovat při podávání projektu se dozvíte na našem webináři 21. září 2021 ve 14.00 od projektové manažerky programu Zuzany Hadašové.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Kdo vám program představí?

Zuzana Hadašová

Poslední 3 roky je na JICu součástí týmu, který provází podnikatele příležitostmi financování jejich inovativních projektů a propojuje je s partnery z celého světa. Podporuje firmy při hledání vhodného grantu a pomáhá jim s přípravou žádostí. Zároveň má na starosti vedení programu Prototypuj & ověřuj.