webinář #podnikám: Kde získat finance na digitalizaci

Středa 21. dubna 2021 14.00–14.30

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz
Jste výrobní firma a hledáte finanční zdroje na otestování a nasazení nových digitálních technologií? Nebo naopak patříte k vývojářům nových řešení podporujících digitalizaci? Právě vám je určený webinář, kde se dozvíte o nových evropských iniciativách, díky kterým si můžete ve výrobním provozu vyzkoušet nasazení řešení pro agilní výrobu, robotiku nebo digitální dvojčata.

Financování pro technologické experimenty postavené právě na návrhu a pilotním ověření ve výrobním provozu nabízí celá řada evropských iniciativ, se kterými vás seznámíme během krátkého webináře. Kromě shrnutí základních informací se dozvíte i konkrétní příkladypraxe a prostor bude i na vaše dotazy.

Co se na webináři dozvíte?

  • jaké jsou příležitosti v oblasti podpory digitalizace na mezinárodní úrovni
  • jaké jsou podmínky a výše financování
  • na co se při přípravě projektu zaměřit

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme nejpozději v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout

Ve spolupráci s:

     


K registraci na akci potřebujete účet

S účtem JIC je přihlašování na akce rychlejší.

Přihlaste se ke svému účtu

Ještě nemáte účet? Založte si ho.