webinář #podnikám: Jak uspět v EIC Accelerator

Čtvrtek 8. dubna 2021 10.00–10.30

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz
Sháníte zdroje na dokončení inovace, o které jste přesvědčeni, že má potenciál výrazně ovlivnit stávající trh? Program EIC Accelerator vás v tom může podpořit. Je zaměřen na vysoce rizikové projekty, pro které je podpora investorů nebo bank naprosto nedosažitelnou metou. 

Program EIC Accelerator nabízí finanční podporu až 2,5 milionů eur ve formě grantu a investici až 15 milionů eur od Evropské komise. Grant tvoří 70 % uznatelných nákladů projektu. Délka realizace projektu je jeden až dva roky.

V první fázi žádosti stačí vyplnit online formulář, ke kterému se vloží 10stránkový pitch deck3minutové video. Žadatelé postupující do druhého kola zpracují celou žádost. Ve třetím kole proběhne prezentace před panelem hodnotitelů.

Co se dozvíte?

  • zda je váš projekt pro program EIC Accelerator vhodný
  • jak podat žádost
  • na co se při přípravě projektu zaměřit

Výzva na podávání projektů se otevírá v den konání webináře. 

Kdo bude přednášet?

Monika Vrbková

Monika má více než 10 let zkušeností s přípravou žádostí do programů spravovaných přímo Evropskou komisí, jako je aktuální Horizon Europe. Zaměřuje se na příležitosti financování pro malé a střední podniky, včetně startupů. Působí v odborné poradní skupině k Evropské inovační radě (EIC) a Evropským inovačním ekosystémům. Je aktivní členkou tematické skupiny věnované financování výzkumu v rámci celoevropské sítě Enterprise Europe Network. Zároveň je hlavním kontaktem pro EIT Digital a EIT RawMaterials v České republice.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme nejpozději v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.