Tip: Výroční konference Biospot

Zajímá vás spolupráce v oblasti biotechnologií? Biospot je nová platforma pro setkávání výzkumníků, investorů a zástupců technologických firem, kteří mají zájem propojit se a sdílet vzájemné nápady a výzkumy. Ve středu 1. března se uskuteční Druhá výroční konference Biospot, kde se setkají výzkumníci a zástupci technologických firem ze Střední Evropy, aby zde představili své nejzajímavější projekty.

Na konferenci se mohou přihlásit vědci, kteří dospěli se svými technologiemi v oblasti life-sciences do fáze, kdy hledají dofinancování ze soukromých zdrojů. Více informací o akci najdete na www.biospot.eu.

Detail akce


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Středa 1. března  2017

Místo konání :
DOX Gallery,
Praha

Detail akce

Další akce

Čtvrtek 2. března
13:00

JIC 120“: Technologie pro lepší život

Pohybujete se v oblasti lifestyle technologií nebo vyvíjíte technologie, které přispívají k lepší kvalitě života? Zveme vás na další akci ze série JIC 120‘‘. Efektivní networkingový den, kde se u kulatého stolu setkáte s novými klienty či potenciálními byznys partnery, proběhne ve čtvrtek 2. března na JIC INMEC.

Úterý 7. března

Startup World Cup 2017: Propojte se se startupovou scénou a získejte investora

Cesta k investicido vašeho projektu nemusí být dlouhá. Přihlaste se do regionálního finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2017 a vyhrajte cestu do Silicon Valley a investici milion dolarů. V úterý 7. března vás v Praze kromě vyhlášení finalistů čekají mezinárodní speakři, stánky startupů a inspirativní networking.

Úterý 7. března
15:00

Seminář JIC: Jak uplatnit kariérní poradenství v každodenní HR praxi?

Nahlédněte pod pokličku kariérního poradenství. Z jiného úhlu pohledu se můžete podívat na to, jaká témata řeší lidé, kteří hledají zaměstnání nebo uvažují o změně ve své kariéře. Na vlastní kůži můžete zažít a v praxi poté využít techniky kariérového poradenství. Přijďte 7. března na seminář JIC, kde vám školitelé z Centra vzdělání všem ukáží, jak posílit rozvoj zdravé atmosféry ve společnosti, porozumění potřebám zaměstnanců, vzájemnou důvěru a tím i jejich výkon a angažovanost.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.