Tip: Otevřená konference OpenAlt

„Otevřeným přístupem k otevřené společnosti.“ To je moto OpenAlt, konference s dlouhodobou tradicí, která se již od roku 2014 věnuje otevřenému hardwaru a softwaru, otevřeným datům ve státní i soukromé správě a otevřenému přístupu ke vědeckým informacím. Rezonujícími tématy konference bude také participativní a svobodná kultura, zejména online spolupráce, učící se komunity a v souvislosti s tím i alternativní vzdělávání. Na své si přijdou i novodobí kutilové (makers) řídící se pravidlem „Udělej si sám“ (DIY).

Vstup na akci je zdarma

Zjistit více


Ostatní akce

Kdy :
Sobota 4. listopadu  2017 - Neděle 5. listopadu  2017

Místo konání :
FIT VUT,
Brno

Zjistit více

Další akce

Čtvrtek 9. listopadu

Tip: ICT Proposers‘ Day 2017

Zajímají vás témata k aktuálním výzvám programu Horizont 2020 v oblasti informačních a komunikačních technologií? A chtěli byste kontaktovat potenciální navrhovatele projektů? Přijďte na ICT Proposers' Day 2017, networkingovou akci 9. a 10. listopadu v Budapešti. V rámci akce se můžete zúčastnit i face2face brokerage event, na kterém budete mít příležitost kontaktovat potenciální navrhovatele projektů.

Úterý 14. listopadu

Tip: Největší automotive matchmaking na Slovensku

Představte svou firmu nebo produkt, najděte nové byznys partnery nebo rozjeďte mezinárodní spolupráci na největším matchmakingu v oblasti automotive CEE Automotive Supply Chain. Už 14. a 15. listopadu se v Žilině můžete setkat s největšími hráči jako Hyundai, Volkswagen nebo KIA, a využít předem domluvených b2b jednání nebo večerního networkingu. Akce je určená všem firmám v automotive z Česka, Slovenska, Maďarska a Polska.

Čtvrtek 16. listopadu

Tip: Fintech Summit v Bratislavě

GDPR, blockchain revoluce, regtech, nové byznys modely nebo lidé jako klíč k úspěchu. To jsou témata slovenské konference Fintech Summit, jejíž první ročník proběhne ve čtvrtek 16. listopadu v Bratislavě. Den plný přednášek a networkingu přinese poznatky z oblasti finančních technologií a propojí partnery, investory a startupy s bankovními institucemi.