Tip: Největší automotive matchmaking na Slovensku

Představte svou firmu nebo produkt, najděte nové byznys partnery nebo rozjeďte mezinárodní spolupráci na největším matchmakingu v oblasti automotive CEE Automotive Supply Chain. Už 14. a 15. listopadu se v Žilině můžete setkat s největšími hráči jako Hyundai, Volkswagen nebo KIA, a využít předem domluvených b2b jednání nebo večerního networkingu. Akce je určená všem firmám v automotive z Česka, Slovenska, Maďarska a Polska.

Registrace je otevřená do 7. listopadu

JIC je spoluorganizátorem akce

Zjistit více


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Úterý 14. listopadu  2017 - Středa 15. listopadu  2017

Místo konání :
Žilina,
Slovensko

Zjistit více

Další akce

Čtvrtek 16. listopadu

Tip: Fintech Summit v Bratislavě

GDPR, blockchain revoluce, regtech, nové byznys modely nebo lidé jako klíč k úspěchu. To jsou témata slovenské konference Fintech Summit, jejíž první ročník proběhne ve čtvrtek 16. listopadu v Bratislavě. Den plný přednášek a networkingu přinese poznatky z oblasti finančních technologií a propojí partnery, investory a startupy s bankovními institucemi.

Čtvrtek 16. listopadu
16:00

Seminář JIC: Jak na smlouvy správně a srozumitelně

Musíte připravit nebo podepsat smlouvu, jenže právo je pro vás stejně nesrozumitelné jako čínština či japonština? Přijďte na seminář JIC s advokáty z Forlex, kteří vám vysvětlí, jak správně na smlouvy. Ukážeme si, jak uzavřít smlouvu, na co si dát pozor nebo jak zajistit svá práva. Nečekejte podrobný výklad právní úpravy, ale praktické představení smluvní problematiky a jejích úskalí. Těšit se můžete na případy z praxe i užitečné příklady.

Úterý 21. listopadu
16:00

Seminář JIC: Koučování jako přístup manažera k práci s lidmi

Koučováním se dnes nazývá kde co – od školení zaměstnanců, přes trénink, k motivaci až po manipulaci. Chcete si ujasnit, na čem je koučování jako přístup založeno a k čemu se hodí? Zveme vás na seminář JIC s Petrem Hložánkem, kde se podrobněji podíváme na koučování jako přístup manažera k práci s lidmi. Zaměříme se na tři klíčové věci: záměr, mistrovství otázek a strukturu a cíl. A na závěr si krátce představíme jednotlivé koučovací přístupy.