TIP: JobSpin Multilingual Job Fair

Sobota 23. března 2019 10.00–16.30
Tržnice na Zelném trhu,
Brno
Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba


Zaměstnavatelé, hledáte novou energii pro Váš byznys? Přáli byste si mít v týmu profesionály s pracovní zkušeností v mezinárodních firmách, z ciziny nebo absolventy s diplomem ze zahraničních univerzit? Přijďte v sobotu 23. března na mezinárodní veletrh práce JobSpin Multilingual Job Fair Powered by Brno Daily, který se koná v Tržnici na Zelním trhu. Budete mít tak možnost se prostřednictvím svého stánku seznámit se stovkami zahraničních uchazečů.

Klienti JIC mají speciální zvýhodněné ceny na pronájem stánku ke své prezentaci. Navštivte oficiální web JobSpin Job Fair pro zaměstnavatele nebo napište na info@jobspin.cz pro více informací.

JobSpin Multilingual Job Fair Powered by Brno Daily

Veletrh je určen mezinárodní komunitě v Brně. Zaměstnavatelé budou moci poznávat a nabírat nové talenty z řad lidí, kteří perfektně vládnou anglickým a dalšími jazyky. Každý ročník JobSpin Job Fair uvítá kolem 500 kandidátů ze zemí EU i mimo ni a zhruba dvacítku mezinárodně orientovaných zaměstnavatelů.

Obsazovat se budou pracovní pozice na všech úrovních (junior/senior) a napříč obory. Velmi poptávaní jsou absolventi a profesionálové z technických oborů (IT, elektroinženýři), zákaznického servisu, logistiky, lidských zdrojů či marketingu.