Tip: INTEMAC Open Day

Dvě komentované detailní prohlídky Výrobní buňky 4.0., možnost vidět na vlastní kůži, jak bude už zanedlouho vypadat práce operátora v chytré výrobní firmě, to vše na vás čeká na INTEMAC Open Day.

Prakticky uvidíte zejména následující:

  • založení nového dílce do Výrobní buňky
  • vytváření výrobních dávek pro automatizovanou výrobu
  • možnosti integrované kontroly kvality
  • zobrazení rozšířené reality v chytrých brýlích
  • práci s daty v cloudu a strojové učení
  • lokalizaci pohybu materiálu a osob ve skladech a výrobních halách

Nenechte si ujít příležitost zjistit, jak digitalizovat vaši výrobu se stávajícím strojovým vybavením. Tedy bez nutnosti velkých finančních investic do nového strojového parku. Lze tak řešit nejen nedostatek pracovních sil, ale i získat nové konkurenční výhody. Třeba ve schopnosti vyrábět kusově za cenu velkosériové výroby. 

Účastníci získají možnost dozvědět se více i o programu DIGIMAT – podpoře malým a středním firmám, které chtějí rozvíjet svoje výrobní možnosti při využití podpory Jihomoravského kraje.

 

Komentované prohlídky začínají vždy v 13:00 a 15:00 hod.

 

Registrovat se můžete až do 21. 5. 2018 zde, popř. emailem na: recepce@intemac.cz (nezapomeňte uvést čas prohlídky) nebo na tel.: +420 606 097 793.

Podrobnější informace najdete v PDF pozvánce.

Registrujte se, prosím, včas. Kapacity komentovaných prohlídek jsou omezené. 

Účast na akci je bezplatná, počet účastníků za jednu firmu není omezen.


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Středa 23.  května 2018 13:00 - 15:00

Místo konání :
INTEMAC,
Kuřim

Další akce

Středa 20. června
16:30

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Připravujeme pro vás 5denní kurz ze série #chcipodnikat pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastního byznysu. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat.

Pondělí 9. července
09:00

Prázdninová škola podnikání

Přemýšlíš, co s prázdninami, a nechceš se celé léto jen kopat nudou do zadku? Myslíš si, že by podnikání do budoucna pro tebe mohlo být tou správnou cestou? Anebo už nějaký podnikatelský nápad dokonce máš? Od 9. do 13. července jsme pro všechny nadšené studenty připravili Prázdninovou školu podnikání! Čeká tě 5denní intenzivní program plný zážitků, vzdělávání a osobního rozvoje. Tak co, jdeš do toho?